تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت انتخاب رشته ارشد
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آخرین مهلت انتخاب کدرشته محل های تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه ها ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد.
به گزارش جهان نیوز به نقل از جام جم آنلاین، حسین توکلی افزود: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، انتخاب کدرشته محل های تحصیلی توسط همه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از روز شنبه ۱۲ خرداد از طریق سایت سنجش آغاز شد و ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد.

وی گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز ۲۴ خرداد از تعداد ۵۷۳ هزار و ۹۴۹ داوطلب مجاز به انتخاب رشته، تعداد ۳۲۲ هزار و ۵۷ داوطلب یا به عبارتی ۵۶ و ۱۱ صدم درصد از داوطلبان انتخاب رشته کرده اند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آن دسته از داوطلبانی که تاکنون اقدام به انتخاب رشته نکرده اند در مهلت باقی مانده و حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش و با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته و اطلاعیه های مربوط به اصلاحیه های دفترچه های انتخاب رشته که شامل اصلاحیه سری اول در روز یکشنبه ۱۳ خرداد، اصلاحیه سری دوم شنبه ۱۹ خرداد، اصلاحیه سری سوم یکشنبه ۲۰ خرداد، اصلاحیه سری چهارم دوشنبه ۲۱ خرداد و اصلاحیه سری پنجم که از دیروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته، نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته محل از کدرشته امتحانی مجاز اقدام و حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز ۲۴ خرداد، کدرشته محل ها را بر اساس علاقه مندی خود ثبت کنند.

توکلی گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته با توجه به اصلاحیه یک تا پنج دفترچه انتخاب رشته که روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است حداکثر تا ساعت ۲۴ پنج شنبه ۲۴ خرداد می توانند نسبت به ویرایش کدرشته محل های خود اقدام کنند.

   #سازمان سنجش

محتوای خبر «ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت انتخاب رشته ارشد» را در سایت «جهان نیوز» ببینید