تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری فارس: طرح مباحث اقتصادی مهم در کنگره فیفا/ گزارشگران تلویزیونی همچنان ممنوع الورود به مکان های ورزشی!

گزارشگران اعزامی صدا و سیما به روسیه همچنان برای حضور در مکان های مهم ورزشی مشکل دارند و کارت گزارشگری آنها صادر نشده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به روسیه، تیم ملی فوتبال ایران امروز عصر مسکو را به سمت سن پترزبورگ ترک کرد و این در حالی بود که گزارشگران اعزامی صدا و سیما برای تهیه گزارش از سفر تیم ملی با مشکلات زیادی مواجه شدند. آنها همچنان حق ورود به مکان های ورزشی را ندارند و نمی توانند به صورت کاملا آزادانه به وظایف حرفه ای خود عمل کنند که دلیل آن صادر نشدن کارت پوشش خبری از سوی فیفاست.

* شماری از گزارشگران صدا و سیما در حال حاضر فقط می توانند در مکان های عمومی که محل تجمع هواداران است حاضر شوند و از آنها گزارش تهیه کنند، این در حالی است که صدا و سیما چند گزارشگر به مسکو اعزام کرده است، اما مشکل صدور کارت پوشش خبری آنها همچنان پابرجاست.

* محمدرضا ساکت دبیر فدراسیون فوتبال به همراه علی کفاشیان نایب رئیس اول در کنگره امروز فیفا شرکت کردند و در این کنگره به جز تعیین میزبانی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۶ مباحث مهم اقتصادی در فیفا مطرح شد. فیفا مدتهاست به دنبال توانمندسازی فدراسیون های عضو و خودکفایی مالی فوتبال است.

* ملی پوشان ایران که امروز عازم سن پترزبورگ شدند، همگی از نظر روحی و ذهنی در شرایطی بسیار مطلوبی قرار دارند.

* برخی از هواداران ایران و مراکش در هتل های مشترک حضور دارند و اگرچه با هم کری خوانی دارند، اما برخوردها و رفتارها بسیار دوستانه و صمیمانه است و هواداران دو تیم بدون هیچ گونه مشکل و درگیری، فقط تیم های ملی کشورشان را حمایت می کنند و هر دو طرف از پیروزی تیم شان سخن می گویند.

دیدار دو تیم روز جمعه ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه سن پترزبورگ برگزار می شود.

انتهای پیام/

   #صدا و سیما #سن پترزبورگ #مسکو #فوتبال ایران #فدراسیون فوتبال #کفاشیان #علی کفاشیان #روسیه #تیم ملی فوتبال #جام جهانی

محتوای خبر «طرح مباحث اقتصادی مهم در کنگره فیفا/ گزارشگران تلویزیونی همچنان ممنوع الورود به مکان های ورزشی!» را در سایت «فارس نیوز» ببینید