تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
اکادمی ورزشی فرزندان

آکادمی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، با حضور فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی در دو بخش دختران و پسران در مجموعه ورزشی شهید چمران آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش مفدا تهران، با آغاز کلاس های ششمین آکادمی ورزشی تابستانه فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه، ۲۵۰ تن از فرزندان دختر و پسر در رده سنی ابتدایی (اول تا ششم دبستان) از ۲۷ خردادماه ۹۷، طبق زمان بندی از قبل تعیین شده در مجموعه ورزشی شهید چمران شروع به فعالیت می کند و تا اواسط شهریور ماه به کار خود ادامه خواهد داد.
این آکادمی ورزشی در ۶ رشته شامل رشته های فوتبال، ژیمناستیک، والیبال، بسکتبال، شطرنج، اسکیت و فوق برنامه به تفکیک در دو بخش دختران و پسران در مقطع ابتدایی شروع به فعالیت خواهد کرد و به آموزش عمومی و تخصصی رشته های مختلف ورزشی و بازی های تفریحی و گروهی برای فرزندان خانواده بزرگ دانشگاه می پردازد.
توضیح اینکه، کلاس های آکادمی ورزشی دانشگاه، روزهای زوج ویژه پسران و روزهای یکشنبه و سه شنبه ویژه دختران از ساعت ۸:۱۵ الی ۱۵:۳۰ برگزار و مدیریت تربیت بدنی با استفاده از کادر متخصص و متعهد و بروزرسانی مستمر اطلاعات آن ها توسط صاحب نظران آموزش ورزشی، قصد دارد به بهترین نحو به آموزش ورزشی فرزندان بپردازد.

   #خانواده

محتوای خبر «آغاز کلاس های ششمین آکادمی ورزشی تابستانه فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه» را در سایت «مفدا» ببینید