تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گروه فعالیت های قرآنی ــ دبیر انجمن خادمان قرآن از برگزاری دومین نشست این انجمن در سال 97 خبر داد و گفت: کارت های عضویت خادمان قرآن که معتبرترین سند اعضا خواهد بود، طراحی شده و در این نشست توزیع خواهد شد.

جمعه ////// برگزاری دومین نشست انجمن خادمان قرآن / کارت عضویت معتبرترین سند

محمدرضا پورمعین، دبیر انجمن خادمان قرآن، در گفت وگو با خبرنگار ایکنا، با اشاره به برگزاری دومین نشست اعضای این انجمن در سال 97، گفت: بر اساس قول مساعدی که از معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت شده است، دومین نشست انجمن خادمان قرآن در سال 97 برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری این نشست در مشهد مقدس، در مورد دستور جلسات نشست دوم افزود: تببین اساس نامه ثبت شده برای اعضای انجمن و ساماندهی آنها از جمله فعالیت هایی خواهد بود که در نشست دوم اجرا می شود.
پورمعین تصریح کرد: همچنین فرم هایی تدارک دیده شده است که به اعضا داده می شود تا اطلاعات درخواست شده را به آن فرم ها منتقل کنند. همچنین کارت عضویت انجمن خادمان قرآن نیز طراحی شده است که در نشست مشهد برای اعضا صادر خواهد شد.
دبیر انجمن خادمان قرآن با تأکید بر اینکه پس از صدور کارت عضویت برای اعضا، این کارت به معتبرترین سند خادمان قرآن تبدیل خواهد شد، گفت: کارهای مربوط به صدور این کارت ها همزمان با نشست دوم که در مشهد مقدس است، انجام می شود.
وی در بخش دیگری از این گفت وگو به برگزاری انتخابات در زمان برگزاری نشست دوم اشاره و اظهار کرد: این انتخابات برای تعیین ارکان انجمن به مدت حداقل دو سال خواهد بود. ضمن اینکه در این نشست شورای مرکزی نیز تشکیل خواهد شد.
پورمعین در پایان به طراحی پایگاه اطلاع رسانی انجمن خادمان قرآن اشاره و بیان کرد: به حول و قوه الهی از این به بعد جلسات، برنامه ها و نشست های تخصصی و فعالیت این انجمن از طریق پایگاه اطلاع رسانی منتشر خواهد شد.
یادآور می شود انجمن خادمان قرآن از سال 1393 و در دوره معاونت حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی کار خود را آغاز کرد و فعالیت های مقدماتی این انجمن تا سال 95 به طول انجامید.
اولین دبیر این انجمن «محمدرضا پورمعین» بوده و تاکنون هم اقداماتی همچون تشکیل کارگروه های تخصصی، برگزاری اولین مجمع خادمان در دی ماه سال 93 در مشهد و تهیه اساسنامه و ثبت آن انجام شده است.

انتهای پیام

   #قرآن #مشهد #انتخابات

محتوای خبر «صدور کارت عضویت ویژه اعضای انجمن خادمان قرآن» را در سایت «ایکنا» ببینید