تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
  • خودرو

با گذشت زمان و انتشار عکس های بیشتر در مورد تویوتا Supra جدید بالاخره اطلاعاتی از سوی یک مجله ژاپنی در مورد مشخصات فنی نیز افشا شد. خودروی کوپه جدید تویوتا همانند نسل قبل از یک موتور 3 لیتری 6 سیلندر خطی بهره می برد که توان تولید 335 اسب بخار و 450 نیوتن بر متر گشتاور را دارد علاوه بر آن نیز 50 نیوتن بر متر گشتاور بیشتر در شرایط اوور بوست در اختیار راننده قرار می دهد انتقال قدرت نیز به عهده جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک است.

اخیراً نیز جزییاتی از همکاری تویوتا و بی ام و منتشر شده است که از همکاری تویوتا و بی ام و در مورد یک موتور جدید پرده برداشته است. تویوتا Supra جدید فقط با همان جعبه دنده وارد بازار خواهد شد علاوه بر این که در بازار اروپا یک مدل 2 لیتری 4 سیلندر با توان 195 اسب بخار و در بازار آمریکا نیز با موتور 248 اسب بخاری 6 سیلندر خطی عرضه می شود. این اطلاعات به احتمال استفاده از موتور 3 لیتری 6 سیلندر خطی را بیشتر رنگ واقعیت می بخشد.

در ادامه نیز اخباری مبنی بر وزن و ابعاد این خودرو منتشر شده است که نشان می دهد وزن Supra برابر 1496 کیلوگرم است. در مورد ابعاد نیز طبق اخبار منتشر شده 4380 میلیمتر طول، 1855 میلیمتر عرض و 1299 میلیمتر ارتفاع دارد.

با این وجود صفحه رسمی تویوتا آمریکا معرفی این خودرو در اواسط سال 2018 تایید کرده است و باید دید تویوتا چه در چنته خود دارد.

   #تویوتا #خودرو #اسب بخار #مشخصات فنی #اخباری

محتوای خبر «بازگشت افسانه: تویوتا زمان معرفی Supra جدید را تعیین کرد» را در سایت «دیجیاتو» ببینید