تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
"سرزمین توهی سران" در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می رود امین تارخ بازیگر تئاتر، سینما و تلوزیزیون نمایش "سرزمین توهی سران" را در تماشاخانه مهرگان افتتاح می کند.

به گزارش هنرآنلاین، نمایش "سرزمین توهی سران" به نویسندگی و کارگردانی روزبه اختری روز پنجشنبه سوم خرداد ساعت 17:00 توسط امین تارخ بازیگر تاتر، سینما و تلویزیون در تماشاخانه مهرگان افتتاح می شود.

این نمایش برداشتی آزاد از نمایش "کله پوک ها" نوشته نیل سایمون است و بابک قادری، پناه باقریان، نسترن ابراهیم زاده، زکیه سیف، محمد عزیزی، مازیار مهرگان، شهرام حیاتی، دانیال چاووشی، روزبه اختری، امیرحسین زمانی، معصومه عبادپور و مهرداد باقری در این نمایش بازی می کنند.

در خلاصه نمایش آماده است: داستان دهکده ایست که همه بر اثر نفرینی خود خواسته دیوانه شده اند. به درخواست یکی از اهالی دهکده معلمی به روستا دعوت شده تا به دختر او درس بدهد... معلم به نفرین پی برده و درصدد باطل کردن نفرین بر می آید اما خود هم دچار نفرین می شود...

فروش بلیت نمایش "سرزمین توهی سران" در سایت تیوال است و روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه برای دانشجویان نیم بها است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: مدیر تولید، دستیار کارگردان و برنامه ریز: دانیال چاووشی، گروه کارگردانی: حسین جعفریان، امیر حسین زمانی و محمدرضا بهشتیان، منشی صحنه: معصومه عبادپور، طراح صحنه: وحید لاری، طراح گریم: احمد نگهبان، طراح پوستر و بروشور: سجاد نجفی، تبلیغات: آرزو صالحی و مروارید ابراهیمی، مشاور رسانه: مینا قاسمی و مدیر روابط عمومی رضا پورزارعی.

   #امین تارخ #سینما #تلویزیون

محتوای خبر « سرزمین توهی سران در خانه نمایش مهرگان به روی صحنه می رود» را در سایت «هنرآنلاین» ببینید