تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فرودگاه کرمانشاه؛ معرفی فرودگاه های ایران

فرودگاه بین المللی کرمانشاه، یکی از مهم ترین فرودگاه های غرب کشور است که در هفته حدود ۱۴۰ پرواز در آن صورت می گیرد. نام اصلی این فرودگاه اشرفی اصفهانی است و جزو پرترافیک ترین فرودگاه های کشور محسوب می شود.

مقاله های مرتبط:

استان کرمانشاه در میانه ضلع باختری ایران بین ۳۳ درجه و ۳۶ دقیقه تا ۳۵ درجه و ۱۵ دقیقه پهنای شمالی و ۴۵ و ۲۴ دقیقه تا ۴۸ درجه و ۳۰ دقیقه درازای خاوری از نصف النهار گرینویچ قرار گرفته است. این استان از شمال به استان کردستان از جنوب به استان های لرستان و ایلام از خاور به استان های همدان و از باختر با کشور عراق هم مرز شده است. کرمانشاه نهمین شهر پرجمعیت و یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان کرمانشاه است که دارای جمعیتی بالغ بر ۸۸۴۷۰۶ نفر و مساحت ۹۳٬۳۸۹٬۹۵۶ مترمربع است.

فرودگاه کرمانشاه

استان کرمانشاه در گذشته یکی از مراکز ساسانیان بوده است و از همین دوره آثار بسیار زیاد و ارزشمندی در این استان مانند فرودگاه های مهم ایران، به خصوص منطقه غربی آن است.

تاریخچه فرودگاه کرمانشاه

فرودگاه کرمانشاه

هواپیمایی کاسپین

ایران ایرفرودگاه بین المللی مهرآبادهواپیمایی ایران ایرتورهواپیمایی آسمانفرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، فرودگاه بین المللی نجف، کیش ایرفرودگاه بین المللی کیشهواپیمایی ماهانفرودگاه بین المللی مهرآبادترکیش ایرلاینزفرودگاه بین المللی اهواز، هواپیمایی زاگرسفرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد

   #کرمانشاه #استان کرمانشاه #همدان #مقاله #غرب کشور #خاوری #عراق #لرستان