تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

تقریباً پس از یک هفته از زمان انتشار تصاویر نسخه قرمز رنگ گوشی گلکسی اس 9، شرکت سامسونگ سرانجام از این مدل مخصوص برخی بازار ها رونمایی کرد.

گوشی های پرچم دار سری گلکسی اس سامسونگ در رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شوند، با این حال سامسونگ همیشه وقت یک نسخه ویژه از پرچم داران خود را با فاصله کمی از زمان عرضه اولیه معرفی می کند. پیرامون همین موضوع هم امروز شاهد معرفی رنگ های قرمز و طلایی گلکسی اس 9 سامسونگ هستیم که صرفاً قرار است در برخی بازارها عرضه شوند.

سامسونگ نسخه 128 و 256 گیگابایتی گلکسی اس 9 را عرضه کرد

بر اساس اعلام شرکت سازنده، نسخه قرمز رنگ پرچم دار جدید این شرکت از اواخر ماه جاری در بازار کره و چین عرضه خواهد شد. گلکسی اس 9 سامسونگ طلایی هم از ماه تابستان در استرالیا، شیلی، آلمان، هنگ کنگ، کره، مکزیک، روسیه، اسپانیا، تایوان، امارات متحده عربی و ویتنام ارائه می شود. هیچ گونه تفاوتی میان ویژگی های سخت افزاری این نسخه ها با مدل پیش فرض پرچم داران جدید سامسونگ وجود ندارد و از جمله مشخصات آن ها بایستی به نمایشگری 6 و 6.2 اینچی با وضوح تصویر WQHD+ و پردازنده Exynos 9810 اشاره کرد.

البته برای اولی بار شاهد ارائه سری گلکسی اس 9 سامسونگ با پردازنده اسنپ دراگون 845 در بازار چین و مکزیک خواهیم بود. نسخه قرمز و طلایی رنگ سری گلکسی اس 9 هم قیمت با مدل های مشکی، صورتی مایل به آبی، خاکستری و ارغوانی این گوشی عرضه خواهند شد.

   #سامسونگ #چین #مکزیک #رونمایی #امارات #رنگ قرمز #اسنپ