تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
امام جمعه تبریز گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد باید بعد از صدور مجوز نیز به نحوه اجرای برنامه ها نظارت کند تا دقیقاً همانند آنچه که تعیین شده رفتار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی که در مرکز صدا و سیمای این استان برگزار شد، ابراز داشت: بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی، بیان کارآمدی نظام دینی و دستاوردهای نهضت اسلامی مستلزم برنامه ریزی جامع و فراگیر با همکاری همه مردم، نهادها و ارگان هاست.

وی با تاکید بر اینکه شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان باید تشکیل شود، عنوان کرد: این برنامه ها باید با شعار «افتخار به گذشته انقلاب و امید به آینده» برگزار شود و البته نباید محدود به ایام خاص باشد.

امام جمعه تبریز همچنین به همزمانی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با ایام شب های قدر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در این ایام باید مراسم باشکوه و در شأن مردم آذربایجان برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در اجرای موسیقی زنده غیر مجاز در برخی اماکن و رستوران های تبریز، توضیح داد: برخی مجوز موسیقی مجاز را از ارشاد می گیرند ولی آن موسیقی مجوز گرفته شده اجرا نمی شود و برنامه دیگری به اجرا درمی آید و در این میان تا زمانی که مقررات اجازه می دهد، مخالفتی ندارم ولی در برخی موارد اداره کل ارشاد نظارتی بر این مجوزها ندارد.

وی با تاکید بر اینکه اهل مقررات است و اجازه سوء استفاده را به کسی نمی دهد، به افطاری های ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: از جیب بیت المال نمی توان دیگران را میهمان کرد ولی اقدامات سازمان بهزیستی و کمیته امداد در اطعام ایتام و مستمندان اشکال ندارد ولی غیر از این باشد، حرام است.

انتهای پیام/

   #رستوران #آذربایجان شرقی #انقلاب اسلامی #امام جمعه #بیت المال

محتوای خبر «در برخی رستوران ها مجوز اجرای موسیقی مجاز را گرفته اند ولی برنامه دیگری اجرا کرده اند/ تا جایی که مقررات اجازه می دهد با اجرای موسیقی مخالفتی ندارم» را در سایت «دانا» ببینید

منبع خبر (دانا) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «در برخی رستوران ها مجوز اجرای موسیقی مجاز را گرفته اند ولی برنامه دیگری اجرا کرده اند/ تا جایی که مقررات اجازه می دهد با اجرای موسیقی مخالفتی ندارم» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.