تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نظرسنجی به سبک ایموجی اسلایدر در اینستاگرام

اینستاگرام سعی دارد هر روز ما را با یک ویژگی جدید بر سر ذوق بیاورد. روز گذشته این شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس، قابلیت جدیدی با نام emoji slider را معرفی کرد. استیکر جدیدی که به بخش استوری اینستاگرام اضافه شده است، به مخاطبین شما اجازه میدهد تا بازخوردشان را نسبت به استوری شما با ایموجی انتخاب شده، نشان دهند. آپدیت جدید از روز گذشته در فروشگاه های گوگل پلی و اپ استور موجود است.

به عنوان مثال زمانی که در رستوران سفارش پیتزا میدهید قصد دارید بدانید که مخاطبینتان چقدر به این غذا علاقه دارند، می توانید با ایموجی مخصوص از آنها بپرسید. دوستانتان می تواند با کشیدن نوار مورد نظر از چپ به راست به نظرسنجی شما پاسخ دهند و هر چه بیشتر به نوار به سمت راست کشیده شود، یعنی ایموجی مورد نظر بیشتر احساس آنها را توصیف می کند. البته آنها می توانند ببینند که میانگین رای های نظرسنجی تا آن لحظه چه اندازه بوده است.

اینستاگرام گفته است که ایموجی اسلایدر از استقبال کاربران به استیکر نظرسنجی ها استوری نشأت گرفته است، که به طرز جالبی مخاطبین را مجبور به شرکت در استوری می کند. حالا ایموجی اسلایدر حتی کار را راحت ترم کرده است و دیگر دنبال کنندگان اصلاً نیازی به خواندن گزینه ها هم ندارند. اگر قصد دارید از این استیکر در استوری خود استفاده کنید، در قسمت استیکرها، یعنی همان جایی که نظرسنجی قرار گرفته است، جای دارد. مانند مدل پیشین نظرسنجی که هنوز هم پابرجاست شما می توانید از جواب مخاطبین خود آگاه شوید.

   #استیکر #اینستاگرام #شبکه اجتماعی #رستوران

محتوای خبر «نظرسنجی به سبک ایموجی اسلایدر در اینستاگرام» را در سایت «سخت افزار» ببینید