تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری رسا، آیت الله سید محمد شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و نایب رییس مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی درگذشت آیت الله ایمانی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم وارسته حضرت آیت الله حاج شیخ اسدالله ایمانی (رحمة الله علیه) نماینده محترم مردم شریف استان فارس در مجلس خبرگان رهبری، موجب تأثر و تأسف گردید.

آن عالم جلیل القدر از شخصیت های برجسته حوزوی و سیاسی و از مبارزین راه انقلاب بودند که در طول حیات با برکت خویش در مسئولیتهای مختلف از جمله نماینده پنج دوره مجلس خبرگان رهبری و نمایندگی ولی فقیه در استانهای بوشهر و فارس، منشاء خدمات ارزشمندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حوزه های علمیه بودند که در سالهای اخیر در بستر بیماری سختی ها و رنج های فراوانی را متحمل شدند و سرانجام به لقاءالله پیوستند.

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری این ضایعه مؤلمه را به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید، علمای اعلام، حوزه های علمیه، اعضای محترم مجلس خبرگان رهبری، مردم شریف استان فارس و بالأخص بیت شریف و معزز ایشان تسلیت می گوید و از درگاه خداوند منان علو درجات آن فقید سعید را مسئلت دارد.

سیدمحمود هاشمی شاهرودی

/۱۳۲۳/د۱۰۳/ق

   #خبرگان رهبری #استان فارس #پیام تسلیت #مقام معظم رهبری

محتوای خبر «پیام تسلیت آ یت الله هاشمی شاهرودی در پی درگذشت آیت الله ایمانی» را در سایت «رسا» ببینید