تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مسئولان استقلال بعد از مصاحبه وریا غفوری و تأکید او روی این مسئله که باشگاه پیشنهادی برای تمدید قرارداد به او نداده، تصمیم گرفتند باب مذاکره با این بازیکن را باز کنند. آبی ها که تصور می کردند وریا به هر صورت دوست دارد بماند، او را در اولویت نگذاشتند و ترجیح دادند اول تکلیف خارجی ها را مشخص کنند.

درگیری بر سر تمدید قرارداد شفر و همین طور سرور جپاروف باعث شد تا آنها حتی مذاکرات مقدماتی را با وریا انجام ندهند. حالا اما وضعیت فرق کرده است. شنیده می شود از همین حالا شرط و شروط وریا برای تمدید قرارداد مشخص است. او تابستان گذشته به خاطر مصدومیت هایش با استقلال راه آمد و حتی رقم قراردادش را پایین برد.

او برای تمدید شرطی هم درباره طلب هایش نداشت ولی حالا که یکی از ستاره های تیم بوده، تصمیم گرفته تا سفت و سخت با استقلال تا کند. این بازیکن برای تمدید قرارداد طلب هایش را می خواهد. وریا در آخرین مصاحبه اش گفته اگر هم باشگاه امسال پولی داده، به حساب طلب های فصل قبلش حساب کرده و بدین ترتیب امسال تنها ۱۰، ۱۵ درصد دریافتی داشته است. وریا شرطش این است که باشگاه ابتدا با او تسویه حساب کند بعد قرارداد جدید را امضا کنند.

   #استقلال #وریا غفوری

محتوای خبر «آقای ستاره برای پاسخ مثبت به “استقلال” شرط گذاشت!» را در سایت «روز نو» ببینید