تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
شاهین طبع: هدف ما قهرمانی در بازی های آسیایی 2018 است ولی قولی نمی دهم سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران گفت: هدف ما قطعاً قهرمانی در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی است ولی هرگز نمی توان در مورد کسب عنوان، قول خاصی داد.

مهران شاهین طبع در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در آستانه آغاز اردوهای تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: من و حدود 7 نفر از ملی پوشان از روز 20 فروردین، تمرینات را به صورت اختیاری شروع کردیم اما اردوی اصلی از امروز شروع می شود. با این حال تعدادی از بازیکنان به دلایل مختلف از جمله حضور در تیم بسکتبال 3 نفره، بازی های بین دانشگاهی و رسیدگی به کارهای شخصی در اردو حاضر نخواهند بود.

او ادامه داد: نخستین میدانی که پیش روی ماست، تورنمنتی در چین است که حدود یک ماه دیگر برگزار می شود. بعد از این تورنمنت، همه ملی پوشان به صورت کامل در اختیار ما خواهند بود.

سرمربی تیم ملی در مورد بازی های آسیایی 2018 جاکارتا گفت: توقع از تیم ملی بسکتبال بسیار بالاست و من امیدوارم بازیکنان شایسته ای که در اردو هستند به حق خود در بازی های آسیایی برسند. هدف ما قطعاً قهرمانی است ولی باید برای رسیدن به هدف خود، خیلی تلاش کنیم و زحمت بکشیم. بازیکنان ما تجربه زیادی داردند و کلاً تیم باتجربه ای در اختیار داریم ولی هرگز نمی توان در مورد کسب عنوان، قول خاصی داد. ما تلاش می کنیم تا با تمرینات خوب و موثر، تیم آماده ای را راهی بازی های آسیایی کنیم.

شاهین طبع درباره بازی های تدارکاتی پیش روی شاگردانش توضیح داد: یک تورنمنت دوستانه در ترکیه قبل از پنجره سوم انتخابی جام جهانی پیش روی ماست. همچنین در تلاش هستیم تا با یک تیم باکیفیت اروپایی هم بازی کنیم.

تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره سوم انتخابی جام جهانی 2019 چین با قزاقستان و قطر بازی خواهد کرد.

انتهای پیام/

   #بازی های آسیایی #چین #جام جهانی #ترکیه #قطر #قزاقستان #اندونزی

محتوای خبر «شاهین طبع: هدف ما قهرمانی در بازی های آسیایی 2018 است ولی قولی نمی دهم» را در سایت «تسنیم» ببینید