تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اگر می خواهیم همچنان با قدرت پیش برویم، باید راه شهدا را با قدرت ادامه دهیم؛ زیرا دشمنان انقلاب اسلامی استقلال و پیشرفت ما را نمی خواهند و به همین دلیل همواره در سطح منطقه دست به توطئه می زنند.

رویداد۲۴-معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: اگر می خواهیم همچنان با قدرت پیش برویم، باید راه شهدا را با قدرت ادامه دهیم؛ زیرا دشمنان انقلاب اسلامی استقلال و پیشرفت ما را نمی خواهند و به همین دلیل همواره در سطح منطقه دست به توطئه می زنند.امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد ارتش در همایش مردمی شرح فراق بزرگداشت شهیدان سپهبد قرنی و سپهبد صیاد شیرازی که عصر امروز (شنبه) در تالار وحدت برگزار شد، بیان کرد: این دو شهید بزرگوار در پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نقش بسیار مهمی داشتند و هر دو شهید، شهید ترور هستند.

وی ادامه داد: دشمنان ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه اقدامات را برای مقابله با انقلاب اسلامی انجام دادند و شهدا برای خنثی سازی توطئه ها و دشمنی ها جان خود را فدا کردند.

امیر سیاری با بیان اینکه ما هرچه داریم مدیون خون شهداست، تصریح کرد: جایگاه امروز ایران در سطح منطقه و جهان به برکت خون شهداست. امروز ما به یک قدرت منطقه ای و جهانی تبدیل شده ایم و همچنین با وجود حضور در منطقه ای نا امن کشوری امن هستیم که همه این ها به برکت خون شهدا است.

وی جوانان را مخاطب قرار داد و گفت: باید جایگاه ویژه ای که امروز در جهان داریم حفظ و آن را ارتقاء ببخشیم و توان بازدارندگی را بیش از پیش افزایش دهیم و به همگان نشان دهیم که توانایی مقابله با هر تهدیدی را داریم.

امیر سیاری مهمترین عنصر قدرت ساز و عامل بازدارندگی در مقابل دشمنان را نیروی انسانی انقلابی دانست و افزود: امروز هر تجهیزاتی را لازم داشته باشیم در داخل کشور و به وسیله جوانان ولایت مدار و شهادت طلب تولید می کنیم. به واسطه وجود همین انسان ها ولایی و شهادت طلب است که حرف حق می زنیم و در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی می ایستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: اگر می خواهیم همچنان با قدرت پیش برویم، باید راه شهدا را با قدرت ادامه دهیم؛ زیرا دشمنان انقلاب اسلامی استقلال و پیشرفت ما را نمی خواهند و به همین دلیل همواره در سطح منطقه دست به توطئه می زنند.

امیر سیاری شناخت شهدا را برای جوانان و جامعه بسیار مهم دانست و گفت: باید ویژگی شهدا ور روش زندگی آن ها را در کتاب ها بیاوریم و اطمینان داشته باشیم که اگر راه شهدا را برویم قطعا موفق می شویم.

معاون هماهنگ کننده ارتش تصریح کرد: ما امروز در معادلات منطقه ای اثرگذاریم و بدون حضور ما کاری در منطقه صورت نخواهد گرفت.

وی با بیان اینکه ما باید جایگاه و افتخار و بالندگی نظام را حفظ کرده و ارتقا بخشیم، افزود: باید آن قدر قدرت به دست آوریم که هیچ کشوری جرات تجاوز را به ما نداشته باشد؛ لذا باید در حوزه قدرت سازی فعالیت کنیم و بازدارندگی لازم را ایجاد نماییم تا هر کس بخواهد تعرضی داشته باشد همچون گذشته با پاسخ سختی مواجه شود.

دریادار سیاری تصریح کرد: مهمترین عنصر در بازدارندگی و ارتقای توان دفاعی ما نیروی انسانی و بعد تجهیزاتی ما است و ما امروز در حوزه تجهیزات نگاهمان به درون است. ما تجهیزات مورد نیاز خود را در داخل توسط همان نیروی انسانی کارآمد و مومن و متخصص و خلاق می سازیم.

   #انقلاب اسلامی #استقلال #شهادت #خون شهدا

محتوای خبر «بدون حضور ایران کاری در منطقه صورت نخواهد گرفت» را در سایت «رویداد24» ببینید