تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کمال دهقانی فیروزآبادی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: اعضای کمیسیون برای بازدید از تاسیسات هسته ای و بررسی بحران کم آبی در شورای تامین استان، به یزد سفر می کنند.

کمال دهقانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در توضیح سفر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به استان یزد در هفته جاری، گفت: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بازدید از تاسیسات هسته ای یزد و حضور در شورای تامین استان به استان یزد سفر خواهیم کرد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مشکل آب آشامیدنی استان یزد در جلسه شورای تامین استان یزد مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه کمیته امنیت آب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس موضوع بحران کم آبی را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: یزد چند سالی ایت که دچار بدترین وضعیت در تامین آب شده، متاسفانه منابع تامین آب زیرزمینی این استان بسیار کم آب شده و آبرسانی به بسیاری از روستاها با تاکنر انجام می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش از این کمیسیون به استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری سفر داشته است، یادآور شد: همه اعضای کمیسیون به استان یزد دعوت شدند در صورت نبود مشکل و عدم معذوریت افراد این سفر روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه انجام می شود./

پایان پیام

   #کمیسیون امنیت ملی #امنیت ملی #سیاست خارجی #تاسیسات هسته ای #اصفهان

محتوای خبر «سفر کمیسیون امنیت ملی به یزد با هدف بازدید از تاسیسات هسته ای و بررسی بحران کم آبی» را در سایت «خانه ملت» ببینید