تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از احتمال وزش باد شدید و بارش تگرگ در تهران طی روزهای یکشنبه و دوشنبه خبر داد. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

توصیه مدیریت بحران درباره وزش باد شدید و بارش تگرگ در تهران: احتمال سیلاب وجود دارد / در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها توقف نکنید

سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از احتمال وزش باد شدید و بارش تگرگ در تهران طی روزهای یکشنبه و دوشنبه خبر داد.

صمیم روزبهانی در گفت وگو با ایسنا، گفت: سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای اعلام کرده که در روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش رو به دلیل کاهش پنج تا هشت درجه ای دما در مناطق جنوبی استان تهران وزش باد شدید تا سرعت حدود 60 کیلومتر بر ساعت پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه این وزش باد موقتی خواهد بود، گفت: طبق پیش بینی هواشناسی این پدیده منجر به بارش تگرگ در مناطق مستعد و بارش برف در ارتفاعات تهران خواهد شد.

سخنگوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به شهروندان ساکن تهران توصیه کرد که با توجه به احتمال شکل گیری روان آب و سیلاب ناگهانی در مناطق مستعد از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند و دستگاه های مربوطه نیز برای جلوگیری از خطرات احتمالی تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

   #شهر تهران #هواشناسی #سازمان هواشناسی #بارش برف #استان تهران

محتوای خبر «توصیه مدیریت بحران درباره وزش باد شدید و بارش تگرگ در تهران: احتمال سیلاب وجود دارد / در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها توقف نکنید» را در سایت «انتخاب» ببینید

منبع خبر (انتخاب) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «توصیه مدیریت بحران درباره وزش باد شدید و بارش تگرگ در تهران: احتمال سیلاب وجود دارد / در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها توقف نکنید» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.