تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پلیس در خصوص انتشار فیلمی که افراد در آن آزادانه و بدون هیچ ترس و واهمه ای با سلاح جنگی درخیابان اقدام به تیراندازی کرده و حتی لامپ تیر چراغ برق را نیز مورد شلیک قرار می دهند، توضیحاتی ارائه داد.

253526_668.jpg

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، چند روزی است که فیلمی در فضای مجازی دست به دست می شود با این مضمون که چند مرد با سلاح جنگی بر دست در خیابانی در خرم آباد اقدام به تیراندازی می کنند.

انتشار فیلم تیراندازی بدون محابا، ترس و بی هدف افراد مسلح در خیابانی در روز روشن، چرخیدن فاتحانه با سلاح در دست در خیابان و تیراندازی به هوا، آسمان و حتی لامپ های تیر چراغ برق، حس امنیت را در مخاطب دچار اخلال کرده است و این سوال را در ذهن متبادر می سازد که این افراد با چه جرأت و اجازه ای می توانند به اموال عمومی تعرض کرده و آزادانه با سلاح جنگی در کوچه و برزن تیراندازی کنند.

همه این اتفاقات و سؤالات مطرح در این خصوص به سمت پلیس نشانه گرفت که واقعا پلیس در این موضوع کجای کار است؟

براین اساس مرکز اطلاع رسانی پلیس لرستان اعلام کرد که فیلم مربوط در آذرماه سال ۹۶ در منطقه ماسور خرم آباد در حاشیه یک مراسم عروسی ضبط شده و در همان ابتدای امر افراد متخلف شناسایی شده و ۴ نفر از آن ها دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند که پس از تشکیل پرونده با قرار وثیقه آزاد شدند.

پلیس لرستان در این خصوص می افزاید: در پی انتشار این فیلم در تاریخ ۲۵ فروردین سال جاری مجدداً ۴ نفر از عوامل اصلی این فیلم دستگیر و تحویل دادستانی شده و در نهایت به زندان رفتند.

برپایه این گزارش نامبردگان به جرم ارتکابی خود در عروسی و تیراندازی شادمانه اعتراف کرده و نفر پنجم که این فیلم را در فضای مجازی منتشر کرده نیز شناسایی و تحویل مراجع قضایی شده است.

فیلم را اینجا ببینید.
کد ویدیو

   #تیراندازی #لرستان #فضای مجازی

محتوای خبر «دستگیر چند جوان لرستانی به جرم تیراندازی آزادانه +فیلم» را در سایت «خبرگزاری دانشجو» ببینید