تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
رئیس سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با صدور احکامی رئیس و اعضای «هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته ها و کارکنان نمایشگاه کتاب تهران» را منصوب کرد.
رئیس و اعضای هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات نمایشگاه کتاب منصوب شدند

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام ستاد خبری و رسانه ای سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با حکم محسن جوادی؛ رئیس سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیکنام حسین پور به عنوان «رئیس هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته ها و کارکنان سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

نظر به سوابق و تجربه ارزشمند فرهنگی جنابعالی، به منظور رسیدگی به اعتراضات آرای صادره در هیات بدوی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته ها و کارکنان سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» منصوب می شوید.

انتظار می رود ضمن سرلوحه قرار دادن قوانین و آیین نامه های مربوطه و با تلاش همه جانبه با قاطعیت و رعایت عدالت و انصاف در رسیدگی به پرونده های اجرایی کوشا باشید.

همچنین رئیس سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در احکامی جداگانه آقایان نادر قدیانی، حامد سهرابی، محمدرضا توکل صدیقی، احمد کمالی نژاد، علی آل داود و محمدکاظم شمس را به عنوان اعضای «هیات تجدی نظر رسیدگی به تخلفات ناشران، کمیته ها و کارکنان سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» منصوب کرد.

گفتنی است سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ١٢ تا ٢٢ اردیبهشت ماه سال جاری در محل مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

   #نمایشگاه #نمایشگاه بین المللی #نمایشگاه کتاب #عدالت