تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نمایشگاه آثار منتخب جشنواره عکس سلامت شهری در فرهنگسرای انقلاب دایر شد آثار منتخب اولین جشنواره عکس سلامت شهری که سال گذشته با ارسال بیش از 3 هزار عکس و در 9 محور برگزار شده بود؛ در فرهنگسرای انقلاب به نمایش گذاشته شد.

به گزارش خبرگزاری برنا تهران، سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 11 با بیان این که اولین جشنواره عکس سلامت شهری سال گذشته با همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران، شهرداری منطقه ١١، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و آموزشگاه سینمایی دارالفنون برگزار شد ؛ گفت: 3 هزار عکس با موضوع های سلامت و سبک زندگی اسلامی-ایرانی، سلامت و خانه و خانواده، سلامت محله و مسجد، سلامت و محیط زیست ،سلامت و سالمندان،سلامت و معلولان، سلامت و مادر و کودک، سلامت و اوقات فراغت، سلامت و محیط کار به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود که در هر رشته 3 نفر برنده شدند.

بر اساس این گزارش هم اکنون آثار منتخب جشنواره عکس سلامت شهری در نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب به نمایش گذاشته شده و علاقمندان تا 4 اردیبهشت می توانند به نگارخانه مهر فرهنگسرای انقلاب واقع در بزرگراه شهید نواب صفوی ، تقاطع پل کمیل ، ابتدای کمیل شرقی مراجعه کنند. ساعت بازدید از 9 تا 19 است.

   #سلامت #شهرداری #نمایشگاه #شهر تهران

محتوای خبر «نمایشگاه آثار منتخب جشنواره عکس سلامت شهری در فرهنگسرای انقلاب دایر شد» را در سایت «خبرگزاری برنا» ببینید