تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n82887821-72288885.jpg

دکتر بهنام رضا مخصوصی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دیروز (یکشنبه) ساعت 9 و 30 دقیقه صبح پسربچه 11 ساله ساکن اسلام آبادغرب براثر سوختگی به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد و به سرعت در بخش سوختگی مورد مداوا قرار گرفت.
وی اظهار کرد: امروز یک عمل بر روی قسمت های سوخته این پسر نوجوان انجام شد و به طور حتم در روزهای آینده به عمل های دیگری نیز نیاز خواهد بود.
وی با اشاره به عارضه جدی در صورت این پسر، گفت: چشم این نوجوان اسلام آبادی نیز به شدت آسیب دیده که امیدواریم با تلاش های تیم مجرب سوختگی بیمارستان بتوانیم ازعارضه وی کم کنیم.

**دستگیری متهم اسیدپاشی در اسلام آبادغرب
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه نیز از دستگیری یکی از متهمان اسیدپاشی خبر داد و گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره اسید پاشی که روز یکشنبه (26 فروردین) در اسلام آبادغرب رخ داد، موضوع به صورت ویژه تحت بررسی قرار گرفت.
سرهنگ محمدرضا آمویی، با بیان اینکه این حادثه در مقابل یکی از مدارس رخ داده است، ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد که نوجوانی 11 ساله مورد حمله اسید پاشی قرار گرفته است.
وی اظهار کرد: این دانش آموز از ناحیه سمت راست صورت و پشت 2 کتف مجروح شده و اکنون در حال طی کردن مراحل درمانی در بیمارستان است.
معاون اجتماعی انتظامی کرمانشاه با بیان اینکه 2 متهم در این خصوص شناسایی شدند، افزود: یکی از آن ها دستگیر و متهم دیگر فراری است که تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد.
وی در پایان و با بیان اینکه متهمان اسید پاشی نسبت فامیلی با یکدیگر ندارند، تصریح کرد: علت وقوع این حادثه اختلافات شخصی بوده است.
شهرستان اسلام آبادغرب با 150 هزار نفر جمعیت در 60 کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.
3033/8066

انتهای پیام /*

   #کرمانشاه #اسیدپاشی #استان کرمانشاه #دانش آموز