تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
اخبار سینما و تلویزیون سینما تریلر سینمایی
آشنایی هان سولو با چوباکا در تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Solo: A Star Wars Story

لوکاس فیلم تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Solo: A Star Wars Story با نام Crew را منتشر کرده که در آن شاهد آشنایی هان سولو با چوباکا هستیم.

هفته گذشته، لوکاس فیلم دومین تریلر رسمی فیلم مورد انتظار سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) را منتشر کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از فیلم Han Solo (هان سولو) منتشر شده است. لوکاس فیلم و والت دیزنی اخیرا تبلیغ تلویزیونی جدیدی از در حاشیه مسابقه Super Bowl منتشر شده بود. شما در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید:

مدت زمان فیلم Solo: A Star Wars Story مشخص و اعلام شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، مدت زمان فیلم مستقل هان سولو قرار است ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه یا به عبارتی ۱۳۵ دقیقه باشد. کارگردانی فیلم مستقل Han Solo بر عهده ران هاوارد بوده است. لارنس کاسدان به همراه جان کاسدان، پسر وی، کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته اند. آلدن ارنرایک در نقش هان سولو، دونالد گلاور در نقش لاندو کالریسیان، امیلیا کلارک در نقش کی-را (Qi’Ra)، وودی هارلسون در نقش توبی بکت، پل بتانی در نقش درایدن واس (تایید نشده)، جوناس سوآتامو در نقش چوباکا، ایان کنی در یک نقش نامشخص، تندی نیوتون در نقش وال (Val)، وارویک دیویس در یک نقش نامشخص، جان فاورو در نقش یک بیگانه فضایی (صداپیشگی) و فیبی والر-بریج در نقش دروید L3-37، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Solo: A Star Wars Story حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم Solo: A Star Wars Story برای اکران در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) برنامه ریزی شده است. همچنین این فیلم قرار است ۱۰ روز زودتر در جشنواره فیلم کن 2018 نمایش داده شود.

   #سینما #جنگ ستارگان #جشنواره فیلم #تلویزیون #تصاویر جدیدی

محتوای خبر «آشنایی هان سولو با چوباکا در تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Solo: A Star Wars Story» را در سایت «زومجی» ببینید