تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
لیست 100 برند معتبر سال 2018 معرفی شد، گوگل رتبه 3، سونی 6، سامسونگ 26 و اپل 58

شرکت ها و برندها از جنبه های مختلفی بررسی و ارزیابی می شوند. گاهی از نظر فروش، گاهی سود، گاهی درآمد، گاهی ارزش برند و گاهی اعتبار! اعتبار موضوعی است که به این راحتی ها به دست نمی آید، اینکه اگر شما آغاز کننده یک حرکت جدید باشید، مخاطب راحت تر به شما اعتماد کند، اینکه به محصولات شما اعتماد داشته باشند، اینکه اصطلاحا روی کیفیت کار شما قسم بخورند! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا لیست 100 برند معتبر سال 2017 را با هم ببینیم.

لیست 100 برند معتبر سال 2018

لیست 100 برند معتبر سال 2018

موسسه reputationinstitute که از سال 2006 معتبرترین برندهای سال را بررسی و معرفی می کند، لیست 100 برند معتبر سال 2018 را منتشر کرده است که 10 رتبه اول را در تصویر بالا می بینید. در این لیست 10 تایی رولکس سوئیس رتبه اول معترترین برند سال 2018 را با اختلاف قابل توجه نسبت به دیگر رقبا دارد. لگو دانمارک رتبه دوم و رتبه سوم به یک شرکت فناوری تعلق دارد، گوگل! کانن، سونی و مایکروسافت دیگر شرکت های فناوری هستند که در این لیست ده تایی قرار دارند.

احتمالا شما هم انتظار داشتید نام اپل یا سامسونگ را در بین 10 گزینه اول ببینید اما حقیقت این است که سامسونگ رتبه 26 و اپل رتبه 58 را دارند! اما چرا؟ نگاهی به اسامی موجود در این 10 رتبه داشته باشید و به من بگویید چه چیزی در همه ان ها برای شما مشترک است؟ دقیقا، اعتبار، اعتماد و اطمینان! اینجا صحبت سهم بازار یا ارزش مالی برند نیست، اینجا صحبت اعتبار برند بین مردم است.

هر چند به صورت کلی شاهد افت اعتماد کاربران و مشتریان به برندهای مختلف هستیم اما این برندها صحبت اول را در اعتماد دارند. جالب است اما بدانید 51٪ از افراد حاضر در این تحقیقات ذهنی باز داشتند و معتقدند هر برندی که بهتر کار کند و بتواند دنیا را جای بهتری کند، شایسته اعتماد است!

نظر شما چیست؟ در ذهن شما معتبرترین برند چیست؟ لطفا کمی از فناوری بیرون بروید و نگاهی هم به اطراف داشته باشید!

forbes

   #سامسونگ #اپل #سوئیس #دانمارک