تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
شکست السد در غیاب پورعلی گنجی و پنالتی از دست رفته رفیعی هفته بیست ویکم لیگ ستارگان قطر در حالی با دوئل تیم های بازیکنان ایرانی پیگیری شد که مدافع ایرانی السد در ترکیب تیمش حضور نداشت.

به گزارش جی پلاس، هفته بیست ویکم رقابت های لیگ ستارگان قطر امشب (شنبه) برگزار شد که تیم الخور در حضور سروش رفیعی و در خانه السد که حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیاست، به پیروزی یک بر صفر دست یافت. سروش رفیعی در دقیقه 83 پنالتی الخور را از دست داد، اما سالم خلیفه در دقیقه 85 موفق به گلزنی برای تیمش شد. در این دیدار مرتضی پورعلی گنجی، مدافع السد به دلیل مصدومیت غایب بود.

الغرافه نیز در غیاب مهدی طارمی، مهاجم ایرانی خود به مصاف العربی رفت و در حالی که یک بر صفر از میزبان خود پیش بود، اما چهار دقیقه پس از 10 نفره شدن در دقیقه 51 گل تساوی را دریافت کرد و سپس دو گل دیگر وارد دروازه اش شد تا با نتیجه 3 بر یک شکست بخورد. الغرافه نیز در لیگ قهرمانان آسیا با تراکتورسازی همگروه است.

در دیگر دیدارهای مهم لیگ قطر الریان، حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در خانه ام صلال به تساوی 2 - 2 دست یافت. الدحیل، همگروه ذوب آهن نیز در خانه المرخیه به پیروزی پرگل 4 بر 2 رسید.

   #قطر #لیگ قهرمانان #لیگ قهرمانان آسیا #سروش رفیعی #پرسپولیس #تراکتورسازی #ذوب آهن #استقلال