تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
۲۵ کتاب تأثیرگذار با موضوع کسب و کار

بدون شک بسیاری از افراد موفق و ثروتمند در سراسر دنیا، یکی از عوامل تأثیرگذار در موفقیت کسب و کار خود را مطالعه می دانند.

وارن بافت (بدون شک ماهرترین سرمایه گذار دوران ما) می گوید روزی پانصد صفحه مطالعه کلید موفقیت است، زیرا دانش به این صورت ثمر می دهد و مثل سود مرکب گسترش می یابد.به همین دلیل بسیاری از زنان و مردان تاجر مهم، مطالعه را به بخشی از فعالیت های روزمره ی خود تبدیل کرده اند. بر همین اساس بیل گیتس سالانه پنجاه کتاب (دقیقا هفته ای یک کتاب) مطالعه می کند و مارک زاکربرگ هم سال خود را با هدف مطالعه ی هفته ای یک کتاب آغاز می کند.

اگر می خواهید به ایده های جدید، روش های تفکر جدید و یک مجموعه ی متنوع از دانش و اطلاعات برسید، مطالعه بسیار حائز اهمیت است. در ادامه فهرستی از ۲۵ کتاب تأثیرگذار کسب وکار ارائه شده است، اگر زمان برای شما ارزشمند است مطالعه ی این کتاب ها توصیه می شود:

۱. ماجراهای کسب وکار اثر جان بروکز

بحران ۳۵۰ میلیون دلاری شرکت فورد موتور معروف به ادسل، ظهور سریع و شگفت انگیز زیراکس و رسوایی های باورنکردنی جنرال الکتریک و تگزاس گولف سولفور چه نقاط مشترکی دارند؟ هر کدام نمونه ای برای چگونگی تعریف یک شرکت شاخص بر اساس یک موقعیت شهرت یا رسوایی هستند؛ اهمیت این گزارش ها در درک فعلی پیچیدگی حیات سازمانی، به اندازه ی زمانی است که این اتفاق ها رخ داده اند.

ماجراهای کسب و کار

نکته: بیل گیتس در وبلاگ خود به نام رفتار فرد در دبیرستان می تواند نشان دهنده درآمد و موفقیت شغلی در آینده باشد

مصاحبه با موسس استارتاپی با رشد چندهزار برابری
رفتاری که سبب عدم پیشرفت شما در محیط کار می شود
رابطه موفقیت شرکت های B2B با رشد و درآمدزایی مشتریان
چه زمانی تشویق به نزول کیفیت کار منجر می شود؟

   #سرمایه گذار

محتوای خبر «۲۵ کتاب تأثیرگذار با موضوع کسب و کار» را در سایت «زومیت» ببینید