تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فرمانده انتظامی شهرستان "اشتهارد" از کشف 26 هزار عدد انواع لوازم آرایشی – بهداشتی فاسد و تاریخ مصرف گذشته به ارزش 550 میلیون ریال از یک شرکت تولیدی قبل از توزیع در بازار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مصطفی جوکار گفت: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فعالیت غیر مجاز یک شرکت تولید محصولات آرایشی - بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی و گشت تلفیقی از مأموران اداره بهداشت و صنعت و معدن اشتهارد به آدرس مورد نظر اعزام و در بازرسی از شرکت مربوطه که فاقد پروانه معتبر کسب بود، ۲۶ هزار عدد انواع لوازم آرایشی - بهداشتی فاسد و تاریخ مصرف گذشته را به ارزش تقریبی ۵۵۰ میلیون ریال قبل از توزیع در بازار عرضه، کشف کردند.

سرهنگ جوکار با بیان این که شرکت مذکور پلمب شد، گفت: این شرکت تولیدی با ساخت لوازم آرایشی تقلبی و غیر بهداشتی و درج برچسب شرکت های معروف تولید وسایل آرایشی - بهداشتی با تاریخ روز و بارکد فروش قصد عرضه محصولات خود به بازار را داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد به شهروندان توصیه کرد: برای خرید لوازم آرایشی - بهداشتی از فروشگاه های معتبر اقدام کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را به پلیس و یا اداره بهداشت اطلاع دهند.

منبع: میزان

   #لوازم آرایشی #شهرک صنعتی