تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
این حالت، شباهت بسیاری به سری Dark Souls دارد

شرکت ژاپنی باندای نامکو به تازگی با انتشار یک متن در توییتر، اطلاعات جدیدی را از بازی نقش آفرینی Code Vein به اشتراک گذاشت. برای اطلاع از جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

شرکت باندای نامکو بارها وعده داده است Code Vein دارای جهانی با محتوای غنی و سیستم مبارزاتی چالش برانگیز خواهد بود. این شرکت همچنین در جدیدترین توییت خود، اعلام کرد کاربران در این بازی نقش آفرینی می توانند با همراهی دوستان خود، به گشت و گذار در محیط های بازی بپردازند و دشمنان را شکست دهند. با توجه به توضیحاتی که ارائه شده است، حالت همکاری آنلاین (Co-op) این بازی از لحاظ عملکرد، شباهت بسیاری به سری بازی های Dark Souls دارد.

کاربر در حالت همکاری Code Vein می تواند با کمک یک همراه که توسط هوش مصنوعی کنترل می شود، ماموریت های مربوط به سیاهچاله ها را به اتمام برساند. همچنین می تواند با ارسال یک درخواست، از دیگر کاربران حاضر در بازی برای انجام ماموریت های خود کمک بخواهد. وبسایت گیماتسو گزارشی درباره ی این حالت بازی منتشر کرده است که با توجه به آن، فردی که می خواهد پس از دریافت درخواست، به یک کاربر دیگر بپیوندد، باید یک سری شرایط مشخص شده را فراهم کند که متاسفانه هیچ گونه جزئیاتی از آن ها در دسترس نیست.

کاربر دوم می تواند پس از پاکسازی سیاهچاله ها به عنوان یک همراه در بازی بماند و در انجام دیگر ماموریت ها کمک کند. همچنین این کاربر، از آیتم های ویژه ای که NPC ها به عنوان «هدیه» (Gift) به کاربر اصلی اهدا می کنند، بی بهره نخواهد بود. علاوه بر انتشار این اطلاعات، سه اسکرین شات جدید نیز از بازی منتشر شده اند که می توانید در ادامه مشاهده کنید:

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Code Vein برای انتشار روی سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در اوایل سال جاری میلادی برنامه ریزی شده است. این بازی توسط سازندگان سری بازی های God Eater ساخته می شود و در آن هیچ گونه تنظیماتی برای انتخاب درجه سختی وجود نخواهد داشت. در مقابل، کاربران می توانند Blood Code را در طول روند بازی تغییر دهند تا بدین ترتیب بتوانند از پس چالش های جدید برآیند.

منبع Gamespot

   #پلی استیشن #هوش مصنوعی #رایانه #توییت #ایکس باکس

محتوای خبر «بازی Code Vein از همکاری آنلاین پشتیبانی خواهد کرد» را در سایت «گیمان» ببینید