تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
به گزارش فوتبال را در طی یک سال شکستند.

در ابتدا یونایتد با 105 میلیون یورو پوگبا را خرید و سپس پی اس جی با 222 میلیون یورو نیمار را جذب کرد. این موضوع باعث انتقادات بسیار از ناکارآمدی قانون فیرپلی مالی شده و حالا اینفانتینو از قوانین جدیدی خبر داد که مانع چنین خرج هایی می شود.

او گفت:" چیزی که در حال حاضر مشاهده می کنیم را نمی پسندم. در سال 2017، رقم نقل و انتقالات به 6.4 میلیارد دلار رسید و این در حالیست که رقم پرداختی به ایجنت ها، 500 میلیون دلار بود و تنها ٦٠ میلیون دلار هزینه بر روی آکادمی ها انجام شده است. چطور ممکن است که در این تجارت که انقدر رو به جلو است، هزینه روی تیم های پایه انقدر کم شود.

مدت زمان نقل و انتقالات تابستانی باید کوتاه شود، لیگ باید پس از نقل و انتقالات شروع شود، زمان نقل و انتقالات زمستانی و تعداد نقل و انتقالات باید کاهش یابد. نقل و انتقالات زمستانی برای بازسازی تیم پس از مصدومیت بازیکنان بود نه اینکه باشگاه ها در این فصل، شروع به ساخت دوباره تیمشان کنند. انتقال بازیکنان در نیم فصل را دوست ندارم.

ورود فیفا به هزینه هاى نجومى در فوتبال

فکر می کنم باید ارزش های فوتبال را حفظ کنیم. فکر می کنم باید تعداد انتقال های قرضی را کاهش داده و به عدد 25 برسانیم. بهترین بازیکنان باید بازی کنند، نه اینکه روی نیمکت تیم های بزرگ بنشینند. آمریکا مرتب ترین سیستم فوتبال جهان را دارد و توانسته اند پیشرفت های چشمگیری داشته باشند. آنها متوجه شده اند که به رقابتی نزدیک برای موفقیت نیاز دارند. امیدوارم قوانین جدید تا پایان 2018 پیاده سازی شود."

   #یورو #نیمار

محتوای خبر «ورود فیفا به هزینه هاى نجومى در فوتبال» را در سایت «افکارنيوز» ببینید