تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مردم از محصولات خودروسازان رضایت ندارند محمد شریعتمداری­­­ وزیر صنعت، معدن و تجارت در پنجمین همایش صنعت خودرو ایران با اشاره به دستاوردهای ایران در عرصه های صنعتی و معدنی گفت: پس از توافق هسته ای بیش از دو میلیارد دلار در صنعت خودرو ایران سرمایه گزاری شده است. تین نیوز |

­­­ وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پس از توافق هسته ای بیش از دو میلیارد دلار در صنعت خودرو ایران سرمایه گذاری شده است.

محمد شریعتمداری در پنجمین همایش صنعت خودرو ایران با اشاره به دستاوردهای ایران در عرصه های صنعتی و معدنی افزود: در ابتدای انقلاب در ایران سالانه 160 هزار خودرو تولید می شد که در حال حاضر این مقدار به یک میلیون و 700 هزار دستگاه رسیده است.

او ادامه داد: باوجود حمایت های بسیاری که در طول این 40 سال از صنعت خودرو شده است؛ اما مردم از محصولات خودروسازان رضایت ندارند و این نشانگر آن است که ما باید در جهت افزایش کیفیت و کسب استانداردها گام های بلندتری برداریم.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: بااین حال در این سال ها هرچه تولیدشده، مردم آن را خریده اند و از این بابت از صنعت داخلی حمایت کرده اند؛ پس ما نیز باید در جهت­ ­­­افزایش رضایت مردم قدم برداریم.

وزیر صنعت­ گفت: در حال حاضر گردش مالی صنعت خودرو کشور 13 میلیارد دلار است که اگر خودمان تولید نمی کردیم باید این مبلغ را برای واردات خودرو هزینه می کردیم.

او در پایان استفاده از ابتکار، دانش متخصصان داخلی و گام برداشتن در تولید خودروهای جدید و کم کردن فاصله این صنعت با شرایط مطلوب را خواستار شد.

   #خودرو #توافق هسته ای #شریعتمداری #خودروهای جدید

محتوای خبر «مردم از محصولات خودروسازان رضایت ندارند» را در سایت «تین نیوز» ببینید