تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
حمیدرضا گرشاسبی خبر خوش گرشاسبی برای هوادران پرسپولیس سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد بازیکنان وجود ندارد و همه آنها به زودی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید می کنند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه دیدار پرسپولیس برابر نسف قارشی ازبکستان گفت: بازیکنان ما از هر لحاظ آماده این دیدار هستند تا بتوانند گام اول را محکم برداشته و با روحیه ای خوب، خود را آماده دیدار های بعدی در لیگ قهرمانان آسیا کنند. متاسفانه روز گذشته تراکتور و ذوب آهن شکست خوردند. دوست داشتیم که این دو تیم ایرانی هم مقابل حریفانشان به پیروزی برسند، اما این اتفاق رخ نداد، ولی امیدوارم در بازی های آینده آن ها هم بتوانند دیگر حریفان را شکست داده و به دور بعد صعود کنند.

حمیدرضا گرشاسبی در ادامه خاطرنشان کرد: نباید این روز ها که به جام جهانی نزدیک می شویم چنین صحبت هایی به میان بیاید چرا که باعث می شود تا فوتبال ما از این اختلافات ضربه بخورد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که نظر شخصی گرشاسبی در مورد صحبت هایی که کریمی در مورد فدراسیون فوتبال انجام داده است، چیست؟ گفت: من نمی توانم در این خصوص نظر بدهم و این صحبت ها را باید مراجع قضایی پیگیری کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان پرسپولیس قرارداد خود را با این تیم تمدید خواهند کرد؟ گفت: ۱۰ بازیکن ما قراردادشان در پایان فصل به پایان خواهد رسید، ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست، زیرا آن ها در حال حاضر تمرکزشان بر روی مسابقات لیگ قهرمانان است. مطمئن باشید همه بازیکنان بدون مشکلی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید خواهند کرد.

وی در پایان گفت: امیدوارم هم تیم ما و هم استقلال امروز بتوانند حریفان خود را شکست داده و با یک روحیه خوب، خود را آماده دیدار برابر دیگر حریفان آسیایی کنند.

دانشجو

   #پرسپولیس #لیگ قهرمانان #باشگاه پرسپولیس #فدراسیون فوتبال #لیگ قهرمانان آسیا #ذوب آهن #استقلال #جام جهانی #ازبکستان