تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: بیش از کمیته مساجد استان با حضور دستگاه های اجرایی فعال ویژه برنامه های متنوعی در مناطق شهری و روستایی همراه با حفظ شئونات ایام فاطمیه برگزار کرد.

وی با اشاره به اینکه ویژه برنامه «ده روز، ده روستا» برای اولین بار برای برگزاری جشن های انقلاب در مناطق روستایی، محروم و دور افتاده از سوی کانون های مساجد پیش بینی شده بود، تصریح کرد: محافل انس با قرآن کریم همراه با جشن های انقلاب از دیگر برنامه های معنوی کمیته مساجد در ایام الله دهه فجر بود.

سقاء با تاکید بر اینکه فعالان کانون های مساجد استان با حضور در صفوف راهپیمایی 22 بهمن ماه مشارکت فعالی در برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم انقلابی دارند، بیان کرد: شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بلندتر از هر زمان فریاد خواهیم زد تا جهانیان بدانند از مواضع ضد استکباری خود دست بردار نخواهیم بود.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل با اعلام این مطلب که «همه آماده ایم» شعار فعالان کانون های مساجد برای مشارکت بیشتر در راهپیمایی 22 بهمن است، اظهار داشت: نوجوانان و جوانان انقلابی با حضور در صفوف راهپیمایی قدرت خود را به کشورهای استکباری نشان خواهند داد.

پایان پیام/365
ضمیمه :

   #راهپیمایی 22 بهمن #22 بهمن #اردبیل #قرآن #دهه فجر

محتوای خبر «مشارکت فعالان کانون های مساجد در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه / «همه آماده ایم» شعار فعالان کانون های مساجد» را در سایت «شبستان» ببینید