تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
آغاز فروش "فشن دیزاینر" در سایت دیجی کالا فروش مجموعه "فشن دیزاینر" در سایت رسمی دیجی کالا آغاز شد.

سرویس مد و لباس هنرآنلاین: سال گذشته، بروزترین و کاربردی ترین دفتر ارائه پرتفولیو در حوزه طراحی مد و لباس با عنوان "فشن دیزاینر" در ششمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر رونمایی شد.

مجموعه "فشن ستینگ" از این محصول در زمینه طراحی و ارائه پورتفولیو با رویکرد فشن طی روزهای جشنواره فجر و در غرفه اختصاصی برج آزادی رونمایی کرد.

به تازگی هم فروش این محصول در سایت دیجی کالا آغاز شده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به لینک های خرید به نشانی https://www.digikala.com/Product/DKP-453958/ و https://www.digikala.com/Product/DKP-453926/ فشن دیزاینر را به عنوان یک دفتر کار با عنوان دفتر ارائه پورتفولیو در حوزه طراحی مد و لباس برای پیاده سازی هر چه بهتر الگوهای طراحی دراختیار داشته باشند.

این دفتر کاربردی با ابعاد مناسب و قابل حمل برای پیاده سازی الگوهای مد و لباس، دارای فضایی مناسب و کافی برای ارائه پرتفولیو از آثار و در قالب یک دفتر طراحی فشن با امکاناتی متنوع همچون فضای لازم و کافی برای پیاده سازی الگوی اولیه لباس بر پایه اصول فنی و هنری، دارا بودن مانکن های مصور در چهل صفحه متمادی با ژست های گوناگون برای نمایش هر چه بهتر فرم لباس و امکان طراحی دو نمای پشت و جلوی لباس بر روی آناتومی کامل بدن است.

از دیگر مزایای دفتر کار "فشن دیزاینر" می توان به استفاده از کاغذ مناسب طراحی در اوراق دفتر و امکان حرکت انواع قلم های طراحی همچون مدادرنگی، ماژیک، گواش و آبرنگ، امکان درج مشخصات طراح و طرح در صفحه نخست دفتر، امکان درج و چسباندن پارچه و یا هر الگوی پیشنهادی و رسیدن به نمایی ترکیب بندی شده از اجزای اصلی لباس در تمامی صفحات اشاره کرد.

   #رونمایی #دیجی کالا #مانکن #جشنواره فجر #جشنواره بین المللی

محتوای خبر «آغاز فروش فشن دیزاینر در سایت دیجی کالا» را در سایت «هنرآنلاین» ببینید