تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
شلاق و تبعید؛ مجازات آزارگر دختر نوجوان شلاق و تبعید؛ مجازات آزارگر دختر نوجوان

رسیدگی به این پرونده از آذر امسال به دنبال شکایت دختری 17 ساله به نام «نسیم» در دستورکار پلیس قرار گرفت .

این دختر به پلیس گفت: پدر و مادرم چند سال قبل از هم جدا شدند. مادرم شاغل است و هر روز خواهر کوچکم را به مهد کودک می رساند. من هم بعد از بازگشت از مدرسه تا عصر که آنها به خانه برگردند، تنها هستم.

وی ادامه داد: چون زمان زیادی را در خانه تنها هستم گاهی اوقات برای قدم زدن به پارک می روم. چند هفته قبل با مردی جوان به نام مزدک در پارک شهر آشنا شدم. او که 25 ساله است گفت مجرد است و به من علاقه مند شده است. او به من قول ازدواج داد و خواست در غیاب مادرم او را به خانه مان دعوت کنم . من هم که فریب حرف هایش را خورده بودم او را به خانه مان دعوت کردم، اما او در خانه مان مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. می ترسیدم ماجرا را به مادرم بگویم، اما بعد از چند روز این ماجرا را به مادرم گفتم و شکایت کردیم.

وقتی پزشکی قانونی ادعای دختر جوان را تائید کرد، مزدک ردیابی و بازداشت شد. پلیس در بررسی ها دریافت این مرد متاهل و صاحب یک فرزند است.

وی در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی تولیت و با حضور یک مستشار پشت درهای بسته و غیر علنی محاکمه شد.

وی گفت: چون نسیم گفته بود فرزند طلاق است، دلم برایش سوخت و با دعوت او در غیاب مادرش به خانه شان رفتم، ولی او را آزار ندادم. قبول دارم ماجرای متاهل بودنم را از او پنهان کردم، چون مدتی بود با همسرم اختلاف داشتم و می خواستم از او جدا شوم. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک های موجود در پرونده، مرد جوان را به صد ضربه شلاق و دوسال تبعید به منطقه دور افتاده و بد آب و هوا محکوم کردند.

   #پزشکی قانونی #استان تهران #ازدواج #آب و هوا

محتوای خبر «شلاق و تبعید؛ مجازات آزارگر دختر نوجوان» را در سایت «فرتاک نیوز» ببینید