تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کتابخانه شهدای حصارک برنامه «کتاب بر بالین» را با هدف ارتقای فرهنگ مطالعه و غنی سازی اوقات فراغت بیماران و همراهان آنان برگزار می کند.
«کتاب بر بالین» بیماران بیمارستان تخصصی پیامبران

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه 5، برنامه "کتاب بر بالین" به منظور ترویج فرهنگ کتاب خوانی میان پرسنل و بیماران، تسهیل شرایط دسترسی بیماران به کتاب های مفید، افزایش سطح سلامت جامعه از طریق تامین کتب با موضوع سلامت و بهداشت جسمی و روانی در مراکز درمانی منطقه 5، با شعار محوری "من کتاب میخوانم" برگزار می شود.

در جریان برگزاری این برنامه، حدود 50 جلد کتاب با موضوعات مختلف روانشناسی، ادبیات، تاریخی، کودک علمی، اجتماعی، مذهبی و ... در دسترس بیماران، همراهان و عموم مراجعه کنندگان به آن مرکز درمانی قرار می گیرد.

گفتنی است، ایستگاه کتاب بر بالین فردا سه شنبه 24 بهمن ماه در بیمارستان تخصصی پیامبران برپا می شود و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی، می توانند به مدت دو هفته از این کتاب ها استفاده کنند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات از برنامه های کتابخانه شهدای حصارک می توانند به این مرکز واقع در جنت آباد شمالی، بلوار سیمون بولیوار، نبش ایرانشهر شمالی مراجعه کنند و یا با شماره 44832747 تماس بگیرند.

   #سلامت #ایرانشهر

محتوای خبر ««کتاب بر بالین» بیماران بیمارستان تخصصی پیامبران» را در سایت «لیزنا» ببینید