تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
محل برگزاری دیدار دوستانه ایران و الجزایر مشخص شد تیم ملی فوتبال کشورمان در سومین دیدار دوستانه خود در راه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به مصاف الجزایر می رود.

به گزارش ایران اسلامی، تیم ملی فوتبال کشورمان که برای حضور پرقدرت در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه آماده می شود، قرار است تا پیش از شروع بزرگترین آوردگاه فوتبالی جهان، 7-8 بازی دوستانه برگزار کند که تاکنون محل و زمان 3 بازی نخست شاگردان کی روش قطعی شده است.پس از هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر، کی روش و کادرفنی تیم ملی اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی را اعلام می کنند ( البته به جز 4 تیم استقلال تهران، پرسپولیس تهران، تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان ) و آماده بازی با تیم لیبی در تاریخ 28 اسفند می شوند. این مسابقه قرار بود با درخواست کی روش پشت درب های ورشگاه آزادی برگزار شود اما طبق اعلام فدراسیون فوتبال، این دیدار با حضور هواداران انجام خواهد پذیرفت.پس از این دیدار، تیم ملی فوتبال ایران 3 فروردین با تونس بازی می کنند و این مسابقه هم در ورزشگاه "رادس" برگزار می شود. تیم ملی تونس یکی از پنح تیم آفریقایی است که موفق شده است جواز حضور در جام جهانی روسیه را به دست آورد و با تیم های انگلیس، بلژیک و پاناما همگروه است.پس از این دیدار، یوزهای ایرانی به اتریش می روند و در تاریخ 7 فروردین با تیم ملی الجزایر بازی می کنند. طبق اعلام یکی از مدیران فدراسیون فوتبال این مسابقه در وین برگزار می شود و "مرکور آرنا" میزبان تقابل ایرانی ها و الجزایر است.این ورزشگاه پیش از این هم میزبان دیدار ایران و پاناما بود که با برتری 2 بر یک شاگردان کی روش به اتمام رسید.

   #جام جهانی #تیم ملی فوتبال #دیدار دوستانه #روسیه #ذوب آهن #فدراسیون فوتبال #پرسپولیس #لیبی #فوتبال ایران #جام جهانی روسیه

محتوای خبر «محل برگزاری دیدار دوستانه ایران و الجزایر مشخص شد» را در سایت «ایران اسلامی» ببینید