تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر مهلت ارسال آثار به دبیرخانه هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر تمدید شد.

به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، نظر به استقبال شرکت کنندگان و پیرو درخواست مکرر فعالان حوزه مد و لباس، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر تا 15 بهمن ماه 96 تمدید شد.

زمان تمدید شده به منظور مهلت ارسال اثر، در تمام بخش های طراحی لباس، طراحی پارچه، طراحی جواهرات و زیورآلات، طراحی کیف و کفش، مسابقه زنده طراحی لباس، علمی دانشگاهی، صنعت و فناوری های نوین، بخش بین الملل، انجمن ها و موسسات هنری مد و لباس، استان ها و اقوام لحاظ می شود.

علاقه مندان در فرصت باقیمانده و تمام ایام هفته می توانند با مراجعه به سایت iranmode.com و یا حضور در دبیرخانه جشنواره، ثبت نام خود را در بخش های مختلف انجام دهند.

هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، در سال "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با همکاری و مشارکت هنرمندان طراح، تولیدکنندگان، استادان علمی و دانشگاهی، مراکز آموزشی، انجمن ها و تشکل های صنفی، برخی از سازمان ها و نهادها مانند ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان­ها، سازمان های صنعت معدن و تجارت صدا و سیما، آموزش و پرورش، اتحادیه ­های عضو کمیسیون­ های کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور و نقش موثر خبرگزاری ها برگزار می شود.

بسترسازی، بکارگیری و اشاعه نمادها، نشان ها و مولفه های هویت اسلامی، ایرانی درعرصه مد و لباس و سبک زندگی، معرفی و کاربردی کردن آثار برگزیده و هدایت بازار پوشاک به سوی تولید داخلی و تشویق مردم به پرهیز از انتخاب و مصرف الگوهای بیگانه و تقویت اقتصاد مقاومتی با ایجاد اشتغال پایدار و ارج نهادن چهره های ماندگار هنر، مد و صنعت لباس و نساجی و تشویق طراحان مستعد و تجلیل از دست اندرکاران موفق صنعت نساجی و تولید پوشاک داخلی از جمله اهداف از جمله اهداف برپایی این جشنواره است.

هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ششم تا سیزدهم اسفندماه 96 همزمان در تهران و چندین استان کشور برگزار می شود.

   #جشنواره بین المللی #هنرمندان #ایجاد اشتغال #اشتغال

محتوای خبر «تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر» را در سایت «هنرآنلاین» ببینید