تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شاهرود گفت: دشمن با ادیان توحیدی مشکل دارد و مسلمان شیعه لائیک و لائیسیته و کسی که زناکار و مشروب خوار است را می پسندند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حجت الاسلام سید جواد میر شفیعی ظهر امروز در گردهمایی فصلی دبیران درس آمادگی دفاعی شرق استان سمنان که به میزبانی شاهرود در مرکز ضمن خدمت فرهنگیان این شهر برگزار شد، با اشاره به جنگ نرم دشمن و آسیب های رسانه ای آن اظهار کرد: دشمن با پلورالیسم دینی وارد شده است و با این شگرد به دین می تازد و می گوید مهم انسانیت است و دلت باید پاک باشد و می خواهد ما را با این شگرد لائیک کند.
وی افزود: دشمن با ادیان توحیدی مشکل دارد و مسلمان شیعه لائیک و لائیسیته و کسی که زناکار و مشروب خوار است را می پسندند و می خواهد جامعه ما را به جامعه ای پلورالیسم که خروجی آن لائیسیته است با شعار معروف زرتشت «گفتار نیک، کردار نیک و پندار نیک» تبدیل کند.
میر شفیعی خاطرنشان کرد: ظاهر این مطلب شیک و دینی است، اما در باطن چیز دیگری است و دشمن از روش تکرار و تلقین استفاده می کند، آن ها می گویند تکرار بد است، اما چرا دشمن یا تلویزیون خودمان از این روش استفاده می کند؟!
وی با بیان اینکه اوباما ۸ سال رئیس جمهور آمریکا بود و بیش از ۷۰ بار گفت: گزینه نظامی روی میز است و ۷۰۰ بار هم رسانه هایش تکرار کردند.
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه شاهرود تصریح کرد: در این روش باید آنقدر یک دروغ را تکرار کنید تا باورپذیر شده و حتی خودتان هم باور کنید.
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه شاهرود با اشاره به موضوع برجام گفت: موضوع برجام را آنقدر تکرار کردند تا باورمان شود سایه جنگ با برجام برداشته می شود و در مباحث فرهنگی باید به نتیجه بنگریم و تفسیر نیک و بد به رأی افراد واگذار شود.
وی با بیان اینکه پلورالیسمی ها می گویند خروجی کار باید لائیسیته شود، افزود: امروز دشمن دارد عشق مثلثی را ترویج می کند و رابرت مرداک یهودی با ابزار ماهواره و فضای مجازی به بنیان خانواده می تازد و ترویج طلاق را توصیه می کند.
میر شفیعی با اشاره به اینکه هدف جنگ نرم دشمن ترویج بی بند و باری با ابزار های مجازی است، عنوان کرد: خانواده هایی که ماهواره دارند باید مراقب باشند که کودکان را با این ابزار تنها نگذارند، زیرا اهداف دشمن در جنگ نرم لاقید کرد والدین نسبت به رابطه های نامتعارف فرزندان، حیا زدایی از نوجوانان، بارداری پیش از ازدواج، اشاعه فحشا در میان نوجوانان و بی احترامی به والدین است.
وی با تأکید بر هوشیاری بر موضوع جنگ نرم و تأکیدات رهبر انقلاب در این زمینه گفت: دشمن در جنگ نرم سست کردن پایه های اعتقادی و باور های دینی و اجتماعی و خانوادگی ما را هدف قرار داده و باید هوشیار و مراقب باشیم و از نسل نوجوان و جوان در برابر این تهدیدات محافظت و حراست کرده و آگاهی بخشی مهم ترین موضوع در این مقوله است.

   #خانواده #سپاه #برجام #فرهنگیان #گردهمایی #فضای مجازی #رئیس جمهور #تلویزیون #بارداری #رهبر انقلاب

محتوای خبر «دشمن به دنبال پلورالیسم دینی و لائیسیته است/دشمن بنیان خانواده را هدف قرار داده است» را در سایت «بسیج نیوز» ببینید