تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
گروه شبکه اجتماعی: محمد علی نجفی با انتشار پیامی در اینستاگرام «نجفی مدیا» شجاعت آتش نشانان را ستود و از برگزاری مراسم یادبودی با حضور خانواده های «حماسه آفرینان پلاسکو» در زمانی نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، محمدعلی نجفی، شهردار تهران، با انتشار پیامی در اینستاگرام خود با عنوان «نجفی مدیا» شجاعت آتش نشانان را ستود و از برگزاری مراسم یادبودی با حضور خانواده های «حماسه آفرینان پلاسکو» در زمانی نزدیک خبر داد و گفت: نام آتش نشانان پلاسکو در تاریخ این مرز و بوم به شجاعت، ایثار و فداکاری حک شد.

پیام شهردار تهران در اینستاگرام خود به مناسبت سالروز حادثه پلاسکو به شرح زیر است.

یکسال گذشت از روزهایی که یک «ملت» برای دیدن دوباره «آتش نشانان شجاع» دست به دعا برداشته بودند اما امیدشان ناامید شد.

یکسال گذشت از روزی که پلاسکو با آن قدمت و خاطره اش تاب آتش نیاورد ریخت و قلب یک ملت هم ریخت از تلخی و فاجعه آن حادثه.

۱۶ آتش نشان، یکسال است که جاودانه شدند و نامشان در تاریخ این مرز و بوم حک شد به شجاعت، ایثار و فداکاری. تاریخ این مرز و بوم نشان داده که این ملت، «قهرمانان» خود را هیچ گاه فراموش نخواهند کرد و داغ شان هنوز تازه است چون خاطره رشادت آن ها زنده هست و خواهد بود.

از مدت ها پیش به همکارانم در شهرداری تاکید کرده بودم که مراسمی در خور شأن آتش نشانان قهرمان پلاسکو را برنامه ریزی کنند و قرار بود این برنامه روز جمعه با حضور خانواده همه این عزیزان در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شود، اما به دلیل عدم حضور برخی از خانواده های این عزیزان در تهران و حضور در مراسم سالگرد عزیزانشان در شهرهای دیگر، این مراسم به زمانی نزدیک موکول شد تا با حضور همه آنها، گرامی بداریم یاد و خاطره حماسه آفرینان پلاسکو را.

فوری//نام آتش نشانان پلاسکو در تاریخ این مرز و بوم به شجاعت، ایثار و فداکاری حک شد

   #خانواده #اینستاگرام #برگزاری مراسم #شهرداری #حادثه پلاسکو #دفاع مقدس

محتوای خبر «نام آتش نشانان پلاسکو در تاریخ این مرز و بوم به شجاعت، ایثار و فداکاری حک شد» را در سایت «ایکنا» ببینید