تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

شرکت FoxNet Games، استودیوی توسعه دهنده ی Cold Iron را خریداری کرده است که در زمینه ی بازی های MMO فعالیت و تخصص دارد. این استودیو قرار است تا یک بازی در سبک تیراندازی بسازد که در دنیای سینمایی Alien اتفاق می افتد و برای کنسول ها و پی سی عرضه خواهد شد.

جزئیات این قرارداد هنوز منتشر نشده است. FoxNet Games که بخشی از شرکت فاکس قرن بیست و یکم است استودیو ی Cold Iron را از ناشر بازی های ویدئویی، Perfect World Entertainment خریداری کرده است.

این معامله به دنبال خریداری سال گذشته ی Aftershock صورت می گیرد که یکی از شاخه های Kabam بود. افترشاک در حال ساخت یک بازی بر اساس فیلم آواتار از جیمز کامرون است. این استودیو در کنار این پروژه، مشغول ساخت یک بازی رایگان مبارزه ای موبایل به نام Marvel Strike Force نیز هست که قرار است تا در سال 2018 عرضه شود.

بیشتر بخوانید

Star Wars: Battlefront از هم اکنون در آمازون، Origin و دیگر…

پچ جدید بتلفیلد ۴ با حالت جدید بازی و بهبودهای گوناگون منتشر…

استودیو Cold Iron در سال 2015 توسط سه تن از کهنه کاران صنعت بازی سازی به وجود آمد. این افراد شامل مدیر ارشد اجرایی کریگ زینکیویچ، مدیر بخش فنی شنون پوسدیوسکی و کارگردان مت هایسون می شوند. بنیان گذاران این استودیو به همراه 25 کارمند خود، همگی در حال ملحق شدن به فاکس نت هستند که البته مقر این استودیو در همان سن خوزه ی کالیفورنیا باقی خواهد ماند.

از بازی هایی که تیم Cold Iron در گذشته روی آن ها فعالیت داشته است می توان به Neverwinter، Star Trek Online، Metroid Prime 3، Bioshock Infinite، City of Heroes، Doom و Borderlands اشاره کرد.

از بازی های دیگری که در لیست بازی های ساخته ی فاکس برای کنسول ها، موبایل و یا پی سی به چشم می خورند می توان به عناوینی مانند Animation Throwdown: The Quest for Cards، The Simpsons Tapped Out، Family Guy: The Quest for Stuff، Futurama: Game of Drones، Ice Age Adventures، Sugar Smash Book of Life و Alien: Isolation اشاره کرد. لازم به ذکر است که بازی های قبلی مجموعه ی Alien (به استثنای Isolation) توسط سگا منتشر شده بوده اند.

   #تیراندازی #جیمز کامرون

محتوای خبر «بازی تیراندازی جدیدی بر اساس Alien ساخته خواهد شد» را در سایت «گیم نیوز» ببینید