تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n82800290-72119132.jpg

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد.
در حالی که تا دقایق پایانی بازی گسترش فولاد یک بر صفر پیش بود سیامک نعمتی در دقیقه پایانی بازی گل تساوی پرسپولیس را به ثمر رساند تا دومین شکست سرخپوشان در این فصل رقم نخورد.
دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما با شروع نیمه دوم پرسپولیسی ها بیشتر از حریف صاحب توپ و میدان بودند و گسترشی ها نیز مانند نیمه نخست به دنبال ضد حملات خطرناک خود بودند.
اسماعیل فرهادی در دقیقه 74 روی پاس سید احمد موسوی خلاف جریان بازی موفق شد تک گل این دیدار را به ثمر برساند.
سیامک نعمتی تعویض طلایی برانکو در دقیقه 94 گل تساوی سرخپوشان را به ثمر رساند تا امتیاز های این مسابقه تقسیم شود.
برانکو در نیمه دوم احمد نورالهی را جایگزین صادق محرمی کرد و بعد از آن سیامک نعمتی را به جای منشا کم فروغ وارد میدان کرد. شایان مصلح نیز در این مسابقه جایگزین فرشاد احمدزاده پر اشتباه شد.
احمد نورالهی پس از مدت ها دوری از پرسپولیس به دلیل خدمت سربازی توانست برای این تیم در لیگ برتر به میدان برود.
سیدجلال حسینی، فرشاد احمدزاده و وحید امیری در این مسابقه از داور بازی کارت زرد دریافت کردند و احمدزاده با این کارت دیدار آینده پرسپولیس مقابل پیکان را از دست داد.
عزیز معبودی بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد با دریافت کارت زرد دوم در این مسابقه از زمین بازی اخراج شد. معبودی پس از اخراج از زمین بازی به این تصمیم داور اعتراض کرد.
این دیدار با یک دقیقه سکوت به احترام جانباختگان کشتی سانچی آغاز شد. همچنین پیش از آغاز این مسابقه بازیکنان با اهدای گل به شهدای آتش نشان یاد آنها را زنده نگه داشتند.
پرسپولیس با 45 امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد و گسترش فولاد نیز با این تساوی 28 امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول ایستاد.
ورزشی **9118**1545
خبرنگار: سید جواد بشیری**

انتهای پیام /*

   #پرسپولیس #گسترش فولاد #لیگ برتر #سرخپوشان #برانکو #پیکان #کشتی سانچی #وحید امیری #سربازی #ورزشگاه آزادی

محتوای خبر «فرار پرسپولیس از دومین شکست لیگ/صدرنشین همچنان نمی بازد» را در سایت «ایرنا» ببینید