تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
دبل ترابی در تبریز/ سایپا، تراکتور را زیر گرفت تیم فوتبال تراکتورسازی در خانه مقابل سایپا تن به شکست داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال تراکتورسازی در هفته 20 رقابت های لیگ برتر به مصاف سایپا رفت که این دیدار با نتیجه دو بر یک به نفع نارنجی پوشان به پایان رسید.

سایپا در این دیدار توانست در دقیقه 63 توسط مهدی ترابی به گل نخست این بازی برسد. سایپا روی یک ضدحمله سریع و حرکت فوق العاده مهدی ترابی توانستند به اولین گل بازی دست پیدا کنند. آنها در این دقیقه پشت محوطه جریمه توپ را به این بازیکن رساندند و ترابی نیز با ضربه ای از راه دور دروازه بان برزیلی را اسیر خود کرد.

تراکتورسازی برای جبران گل خورده به سمت دروازه حریف حمله کرد و توانست در دقیقه 68 پنالتی بگیرد اما محمد ایران پوریان از موقعیت به دست آماده استفاده نکرد و پنالتی به گل تبدیل نشد. حملات شاگردان حسینی ادامه داشت و ایران پوریان برای جبران توانست در دقیقه 70 به گل برتری برسد. مدافع تراکتوری ها در حالی که چند دقیقه پیش از این ضربه پنالتی را از دست داده بود در این دقیقه روی ارسال ابراهیمی توانست با یک ضربه سر دروازه تیم مهمان را باز کند.

سایپا برای رسیدن به سه امتیاز بازی حملات خود را از سر گرفت و محمد ابراهیمی در دقیقه 70 برای نارنچی پوشان گلزنی کرد. شوت قلی زاده و برخورد توپ به دست نادری یک پنالتی برای سایپا گرفته شد و مهدی ترابی موفق شد با ضربه زیبا دومین گل تیم مهمان را به ثمر برساند تا این دیدار با پیروزی سایپا به پایان برسد.

   #سایپا #مهدی ترابی #تراکتورسازی #راه دور #لیگ برتر

محتوای خبر «دبل ترابی در تبریز/ سایپا، تراکتور را زیر گرفت» را در سایت «خبرگزاری برنا» ببینید