تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ShowImages.ashx?Inner=true&ID=9155

مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران طی ارسال پیامی به اطلاع تمامی فعالان بازار رساند که با توجه به تقاضای برخی کارگزاران مبنی بر عدم ارسال سفارشات فروش مشتریان حقیقی در روز معاملاتی قبل و پیرو اطلاعیه های قبلی معاونت بازار، نماد معاملاتی شرکت کنتورسازی ایران (آکنتور2) جهت خرید سهم از اشخاص حقیقی دارنده سهام شرکت فوق از ساعت 11:00 الی 13:30 آماده ورود سفارش باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، بر اساس این اطلاعیه ورود سفارش ها باید در نماد آکنتور2 به قیمت 21،075ریال باشد. همچنین ارسال سفارش فروش باید از نظر اعتبار زمانی، به صورت معتبر تا لغو باشد و از ورود سفارش بااعتبار روز خودداری شود.

خرید بر اساس اولویت زمانی انجام می شود و ورود سفارش ها صرفا از طریق ایستگاههای معاملاتی انجام می شود.

لازم به ذکر است کارگزاران باید دسترسی مشتریان برخط را مسدود کنند. هر گونه مسئولیت ناشی از عدم مسدود بودن دسترسی مشتریان برخط هر کارگزاری بر عهده آن کارگزاری و مدیر معاملات بر خط خواهد بود.

ارسال سفارش فقط باید تنها برای مشتریان حقیقی انجام شود که نسبت به ارائه دستور فروش و تکمیل تعهدنامه اقدام کرده اند.

با توجه به محدودیت فروش برای دارندگان سهام تا 20هزار سهم که مجاز به فروش حداکثر 2هزار سهم و دارندگان سهام بیش از 20هزار سهم که مجاز به فروش حداکثر 10درصد موجودی سهام است.

بر این اساس ضروری است کارگزاران نسبت به کنترل تعداد سهام قابل فروش توسط هر کد معاملاتی مطابق محدودیت فوق اقدام کنند.

خاطرنشان می شود؛ در صورت عدم رعایت محدودیت فوق به سفارشات مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت آن بر عهده کارگزاران است.

   #بورس #بازار سرمایه

محتوای خبر «شرایط ادامه سفارش گیری در نماد معاملاتی آکنتور2» را در سایت «سنا» ببینید