تاریخ دریافت خبر:
بانک پاسارگاد
در نهمین جشنواره بین المللی فارابی (ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی)، انجمن مدیریت ایران به ریاست دکتر مجید قاسمی، به عنوان انجمن علمی برتر شناخته شد.

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، این جشنواره با حضور دکتر روحانی رییس جمهور، غلامی وزیر علوم و فناوری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از ادبا، پژوهشگران، مدیران و اندیشمندان برگزار شد.


در این جشنواره انجمن مدیریت ایران به ریاست دکتر قاسمی به عنوان انجمن علمی برتر، از میان بیش از 377 انجمن علمی، به سبب اقدامات شایسته و تلاش های مؤثر در عرصه دانش، پژوهش، توسعه و تعالی علوم انسانی، موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس شد.


گفتنی است جشنواره بین المللی فارابی، ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به صورت سالانه برگزار می شود. موضوع جشنواره، تحقیقات حوزه علوم انسانی و اسلامی است.


در این جشنواره در کنار حوزه «آثار پژوهشی»، حوزه های دیگری مانند تصحیح متون تاریخی، ادبی، فلسفی و...، نظریه پردازی و نقادی، ترجمه یا مترجم برتر و تأثیرگذار در حوزه اهداف جشنواره، پیشکسوت علوم انسانی، شخصیت های پیشرو در حوزه علوم انسانی، انجمن علمی برتر و فصلنامه علمی پژوهشی برتر نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

401

   #جشنواره بین المللی #روحانی #دکتر روحانی