تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
عایق رطوبتی
مدیرکل استاندارد استان تهران ضمن تاکید بر اجباری بودن عایق های حرارتی و رطوبتی از توقیف ۳۰۰۰ رول عایق رطوبتی و حرارتی غیراستاندارد در جریان بازرسی از واحدهای عرضه این محصولات خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز؛ مسلم بیات با تاکید بر بازرسی و نظارت منظم و جدی بر واحدهای تولیدی و عرضه فرآورده های عایق های حرارتی و رطوبتی، اظهار کرد: در بازرسی مشترک بازرسان استاندارد با نمایندگان اتاق اصناف تهران از مراکز عرضه انواع عایق های حرارتی و رطوبتی برندهای غیراستاندارد این عایق ها شناسایی و تولید آن ها توقیف شد.

او ادامه داد: پس از بازرسی های صورت گرفته از عایق های حرارتی و رطوبتی شامل پشم سنگ، پشم شیشه و ایزوگام حدود ۳۰۰۰ رول از سه برند غیر استاندارد این عایق ها شناسایی و توقیف شد.

مدیر کل استاندارد استان تهران در خصوص نام تجاری این عایق ها توضیح داد: در جریان این بازرسی ها پشم سنگ با نام تجاری پوشینگر و پشم سنگ اصفهان، ایزوگام با نام تجاری ایزوگام ناب دلیجان توقیف و اقدام قانونی مقتضی در خصوص آن ها انجام شد.

بیات با هشدار نسبت به خطرات احتمالی استفاده از انواع غیراستاندارد این محصولات خاطر نشان کرد: ۱۲ واحد دارای پروانه استاندارد در استان تهران در زمینه ی انواع تولید عایق ها فعال هستند.

منبع: ایسنا

401

   #استاندارد #استان تهران #هشدار