تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ارنستو والورده

سرمربی بارسلونا به برتری تیمش در بازی مقابل سوسیه داد ایمان دارد.


ارنستو والورده

به گزارش هشدارنیوز به نقل از تسنیم، ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل رئال سوسیه داد در هفته نوزدهم رقابت های لالیگای اسپانیا نسبت به فرجام این جدال دشوار ابراز خوش بینی کرد.

او گفت: نتایج بارسلونا در آنوئتا مقابل سوسیه داد طی چند سال اخیر اصلا خوب نبوده اما حالا با تمام قدرت آماده شکست دادن رقیب سرسخت خودمان هستیم و نسبت به کسب پیروزی بسیار امیدواریم.از آنجایی سرمربی رقیب آشنایی کاملی با بازیکنان من دارد، باید در این بازی با جابه جایی سریع، اصل غافلگیری تاکتیکی را اجرا کنیم.گذشته ها گذشته و باید فقط به بازی پیش رو فکر کنیم.

او در ادامه افزود: احساس نمی کنم دمبله استرس داشته باشد. برعکس به نظرم اعتماد به نفس بالایی دارد.او اخیرا گفته دردی ندارد و می تواند بدون هیچ مشکلی برایمان بازی کند.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #بارسلونا #هشدار