تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

باشگاه استقلال تا امروز مدارک تسویه حساب با عباس محمدرضایی را برای کمیته انضباطی AFC ارسال نکرده در حالی که این مدارک روز ۱۳ دی ماه باید به دست مسئولان این کمیته می رسید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، باشگاه استقلال تا امروز مدارک تسویه حساب با عباس محمدرضایی را برای کمیته انضباطی AFC ارسال نکرده در حالی که این مدارک روز ۱۳ دی ماه باید به دست مسئولان این کمیته می رسید.

مسئولان باشگاه استقلال این روزها درگیر تسویه حساب با مربیان و بازیکنان سابق این تیم که از این باشگاه طلبکار بودند، هستند. نکته جالب توجه این است که تعدادی از بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده که نمونه بارز آن مجید غلام نژاد است که البته در نهایت این بازیکن مطالبات خود را از باشگاه استقلال دریافت کرد.

در ادامه صمد مرفاوی موضوع مطالبات و احکامش را به گوش مسئولان کمیته انضباطی AFC رساند که در نهایت باز هم استقلالی ها مجبور شدند مطالبات این مربی را پرداخت کنند. حالا در ادامه شکایت های بازیکنان به کنفدراسیون فوتبال آسیا این بار عباس محمدرضایی بازیکن سابق این تیم که در زمان سرمربیگری امیر قلعه نویی در استقلال توپ می زد از این باشگاه شکایت کرده و نکته جالب توجه اینجاست که استقلالی ها تا سوم ژانویه یعنی ۱۳ دی ماه گذشته فرصت داشتند مطالبات این بازیکن را پرداخت کنند اما این اتفاق تا امروز رخ نداده است.

آرش شکرریز وکیل حقوقی این بازیکن در خصوص شکایت این بازیکن به AFC گفت: باشگاه استقلال تا سوم ژانویه فرصت داشت مدارک تسویه حساب با بازیکنانی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده اند را به کمیته انضباطی این نهاد ارائه کند اما متاسفانه تا این لحظه چنین اتفاقی صورت نگرفته است.

وی افزود: عباس محمدرضایی مبلغ ۱۲۶ میلیون تومان که ۲۶ میلیون آن مالیات است از باشگاه استقلال طلبکار بوده و متاسفانه امروز من ایمیلی را از کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کردم که نشان از اهمیت موضوع داشت. امیدوارم مسئولان فکری به حال این موضوع و مشکلات باشگاه استقلال کنند تا به یک باره این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف نشود.

تصویر ایمیل فوق را در زیر می بینید:

فارس

انتهای پیام/*

   #استقلال #باشگاه استقلال #کنفدراسیون فوتبال آسیا #فوتبال آسیا #امیر قلعه نویی #مالیات #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان

محتوای خبر «دردسری جدید برای استقلال؟/ طلب ۱۲۶ میلیونی یک بازیکن» را در سایت «تهران نیوز» ببینید