تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
کانون خبرنگاران نبأ: حجت الاسلام والمسلمین یوسف صدیق عربانی در خطبه های نماز جمعه رشت با اشاره به برخی مطالبات اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم و خواسته های به حق آنان، گفت: دولت مردان می توانند با پاسخگویی به موقع به خواسته های مردم و رفع مشکلات جامعه محبت ها و مهربانی های ملت شریف ایران را قدردان باشند.

به گزارش کانون خبرنگاران نبأ، حجت الاسلام والمسلمین یوسف صدیق عربانی، امام جمعه موقت رشت، 22 دی ماه در خطبه های نماز جمعه این شهر، عزت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون شهدا دانست و گفت: شهیدان با نثار خون خود سربلندی و افتخار را برای کشور و نظام به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به دین و تعهد همگان به ویژه مسئولان به خون پاک شهدا، افزود: امروز همه ما برابر شهدا مسئول هستیم و باید با ناظر دانستن روح شهدا بر اعمال و کردارمان پاسخگوی اقدامات خود باشیم.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اغتشاشات اخیر و حضور پررنگ مردم در پاسخ به سوءاستفاده ها و یاوه گویی های دشمنان و ایادی آنها، اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه بار دیگر با بصیرت و ولایت مداری خود، ناکارآمدی توطئه ها و حربه های نفوذ و سلطه دشمن را برابر ملت سرافراز ایران به رخ کشیدند.

صدیق عربانی با تأکید بر دشمنی آمریکا، صهیونیست و هم پالکی های آنها با اصل و اساس نظام اسلامی ایران، عنوان کرد: اینان با تکیه بر مزدورپروری که خودشان هم بر آن اذعان دارند، هرگز نتوانستند مردم انقلابی و ولایی ایران اسلامی را از صحنه خارج کنند و نه فقط در کشور ما بلکه در منطقه هم دیگر کسی برای آنها تره خرد نخواهد کرد.

وی به برخی مطالبات اقتصادی و مشکلات معیشتی مردم و خواسته های به حق آنان نیز اشاره کرد و گفت: دولت مردان می توانند با پاسخگویی به موقع به خواسته های مردم و رفع مشکلات جامعه محبت ها و مهربانی های ملت شریف ایران را قدردان باشند.

فرهاد زمانی

   #امام جمعه #نماز جمعه #مشکلات جامعه #رهبر معظم انقلاب #خون شهدا