تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

اعضای هئیت انتخاب و هئیت داوران چهارمین دوره جایزه «فرشته» در بخش داستان کوتاه معرفی شدند.

بر اساس خبر رسیده، پژمان موسوی دبیر چهارمین دوره جایزه «فرشته» با اعلام این خبر گفت: پس از برگزاری سه دوره «جایزه فرشته» و با توجه به حضور جوانان علاقه مند به حوزه های داستان نویسی و عکس، شهرکتاب فرشته تصمیم بر آن گرفت تا چهارمین دوره از این اتفاق هنری ـ فرهنگی را با موضوع «آژیر قرمز»؛ در دو بخش داستانِ کوتاه و عکس و با هدف کشف و معرفی استعدادهای درخشان و ترویج فرهنگ کتابخوانی و ضرورت نگاهی متفاوت به عکاسی برگزار کند.

او افزود: با این هدف و پس از بررسی های کارشناسی، امید بلاغتی، حسین پاکدل، کاوه فولادی نسب، حسن محمودی و شیوا مقانلو، به عنوان اعضای هیات انتخاب دوره چهارم این جایزه در بخش داستان کوتاه و علی خدایی، بلقیس سلیمانی و ناهید طباطبایی هم به عنوان اعضای هیات داوران این جایزه خواهند بود.

دبیر چهارمین دوره جایزه «فرشته» درباره قوانین این دوره فت: در بخش داستان کوتاه آثار ارسالی باید در فرمت doc یا docx بوده و حداکثر تعداد کلمات ۳۵۰۰ کلمه باشد. همچنین شرکت کنندگان در این رقابت نباید اثر چاپ شده ای در قالب کتاب داشته باشند و آثار ارسالی نیز نباید پیش تر در هیچ مسابقه ای شرکت کرده باشد، مضافا این که هر نویسنده امکان ارسال تنها یک اثر را به دبیرخانه جایزه «فرشته» خواهد داشت.

او افزود: همچنین قوانین، مناسبات و هنجارهای جامعه در انتخاب داستان های کوتاه برای شرکت در مسابقه در نظر گرفته خواهد شد و مسئولیت رعایت نکردن هریک از موارد ذکرشده به عهده شرکت کننده است.

بنا بر اعلام، مهلت ارسال آثار از یکم دی ماه ۱۳۹۶ تا سی ویکم فروردین ماه ۱۳۹۷ خواهد بود. ارسال آثار به دبیرخانه جایزه «فرشته» به منزله واگذاری حقوق مادی و معنوی این آثار به شهرکتاب فرشته است.

علاقه مندان برای تکمیل فرم ثبت نام آنلاین و ارسال آثار خود می توانند به وب سایت شهرکتاب فرشته به نشانی: fereshtehbookcity.com مراجعه کنند.


انتهای پیام

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #داستان کوتاه #هشدار