تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
معصومه ابتکار به تماشای داخائو نشست

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در پردیس تئاتر شهرزاد به تماشای نمایش «داخائو» نشست.

به گزارش ایلنا، معصومه ابتکار در پردیس تئاتر شهرزاد به تماشای نمایش «داخائو» به کارگردانی مشترک شهرام ابوالقاسمی و حمیدرضا هدایتی نشست.

وی پس از پایان اجرا درباره تماشای این نمایش عنوان کرد: داخائو یک نمایش به سبک جدید بود که پیام های اجتماعی و فرهنگی خوبی داشت. در این نمایش به وقایع تاریخی و مباحث اجتماعی و فرهنگی اشاره شده است.

معاون رئیس جمهور اضافه کرد: نمایش داخائو از این جهت جالب بود که پیام خود را در قالب رمز و راز و با زبان ایهام گونه منتقل می کرد. همچنین بازی هنرمندان هم به نوعی آمیخته با ایهام بود.

ابتکار در پایان با آرزوی موفقیت برای همه هنرمندان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که تئاتر در سبک های مختلف، توسط هنرمندان و کارگردانان ایرانی، با موفقیت، پیش می رود. من این سال ها پیشرفت های خوبی دیده ام که بسیار جای خرسندی دارد و امیدوارم این مهم استمرار داشته باشد.

شهرام ابوالقاسمی نویسنده داخائو نیز ضمن تشکر از معصومه ابتکار عنوان کرد: امشب علی رغم حضور اصحاب رسانه و عکاسان گرامی، یک اجرای فرهنگی داشتیم. هم بنده و هم خانم مریم قربانیان عضو رسمی وزارت آموزش و پرورش هستیم و در همین راستا از وزیر محترم آموزش و پرورش و همه دوستان فرهنگی دعوت می کنم این اجرا را به نمایش بنشینند.

نمایش «داخائو» نوشته شهرام ابوالقاسمی از 8 دی هر شب ساعت 20 در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود. حمیدرضا هدایتی، محسن بابائی، ارشیا زرین و مریم قربانیان در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

   #هنرمندان #رئیس جمهور #خانواده

محتوای خبر «معصومه ابتکار به تماشای داخائو نشست» را در سایت «ایلنا» ببینید