تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

ایتالیایی ها خواهان جذب سامان قدوس شده اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ایتالیایی ها خواهان جذب سامان قدوس شده اند.

خبرهای رسیده از سوئد حاکی از آن است که سامان قدوس با پیشنهاد جدی ایتالیایی ها از جمله باشگاه کیه وو روبرو شده و احتمال انتقالش به سری A وجود دارد. سایت معتبر کالچومرکاتو خبر داد چند باشگاه ایتالیایی خواهان جذب قدوس هستند و امیدوارند باشگاه استرسوندز سوئد رقم رضایتنامه این بازیکن را کاهش دهد. سوئدی ها برای سامان چیزی حدود ۵۰ میلیون کرون می خواهند که رقم بسیار بالایی است. مذاکرات در این زمینه ادامه دارد و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

بیوگرافی سامان قدوس

سامان قدّوس از پدر و مادر خوزستانی که از سادات گوشه دزفول می باشند در شهر مالمو سوئد متولد شده.سامان زاده ۳ نوامبر ۱۹۹۳ (۱۲ آبان ماه ۱۳۷۲) می باشد.سامان قدّوس در پست هافبک هجومی برای اوسترشوندس در لیگ برتر فوتبال سوئد بازی می کند البته او توانایی بازی در پُست مهاجم و وینگر را هم دارد.

او در شهریور ۱۳۹۶ توسط کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. او همچنین از سوی تیم ملی فوتبال سوئد نیز دعوت شد اما این دعوت را نپذیرفت. او پس از چند روز دعوت کارلوس کی روش را پذیرفت و وارد تیم ملی فوتبال ایران شد و اولین بازی خود را در این تیم انجام داد.[۱][۲] این بازیکن اصالتا اهل شهرستان دزفول است .

پارس نیوز

انتهای پیام/*

   #سوئد #قدوس #تیم ملی فوتبال #سامان قدوس #کارلوس کی روش #فوتبال ایران #دزفول #لیگ برتر

محتوای خبر «بازیکن مطرح تیم ملی در آستانه انتقال به سری A» را در سایت «تهران نیوز» ببینید