تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

حسن زمانی با اشاره به اینکه استقلال می توانست با اختلاف سه گل سایپا را شکست دهد، از مهاجم آبی پوشان حمایت کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حسن زمانی با اشاره به اینکه استقلال می توانست با اختلاف سه گل سایپا را شکست دهد، از مهاجم آبی پوشان حمایت کرد.

عضو هیات مدیره استقلال در خصوص انتقاداتی که از علی قربانی در پایان بازی شد گفت: قربانی در طول بازی زحمات زیادی کشید و دوندگی خوبی داشت اما انصافا با بدشانسی مواجه شد. او زحمتش را کشید و من از هواداران استقلال می خواهم که صبر و تحمل کنند و مطمئنا قربانی پاسخ محبت آنها را خواهد داد.

دیدار استقلال و سایپا در هفته نوزدهم لیگ برتر با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

واکنش چشمی به شعار هواداران استقلال علیه قربانی

بعد از دیدار تیم های استقلال و سایپا که با تساوی یک – یک به پایان رسید, روزبه چشمی در پاسخ به سؤال خبرنگاران درباره شعار هایی که در پایان بازی از سوی هواداران استقلال عیله علی قربانی, مهاجم این تیم سر داده شد, گفت: ما باید فقط در مورد مسائلی که در داخل زمین رخ می دهد، صحبت کنیم.

بیوگرافی علی قربانی

علی قربانی (زاده ۲۷ شهریور ۱۳۶۹ سوادکوه) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر فوتبال ایران و در پست مهاجم نوک بازی می کند. وی در ۲۰ خرداد ۹۵ به استقلال تهران پیوست.[۱] در مسابقات یاد شهدای مدافع حرم را گرامی می دارد.

دانشجوخبر، تسنیم، ویکی پدیا

انتهای پیام/*

   #استقلال #سایپا #پایان بازی #استقلال تهران #لیگ برتر #روزبه چشمی #باشگاه فوتبال #فوتبال ایران

محتوای خبر «درخواست زمانی از هواداران استقلال درباره قربانی/ واکنش چشمی به شعار هواداران استقلال علیه قربانی» را در سایت «تهران نیوز» ببینید